Starší dorostenci rozprášili Warrior Brno a do play-off jim chybí krůček

28.10.2017 / Tomáš Lysý

Starší dorost po vysoké výhře nad Kometou 7:2 neměl slitování i Warriorem, dalším brněnským klubem ve skupině. Již v první třetině se ujal čtyřgólového vedení, když se během deseti minut trefil Jakub Filip, Miroslav Juda a dvakrát Tomáš Vala. Druhé dějství přineslo dvě branky, znovu se trefil Jakub Filip - dokonce v oslabení, a poté i obránce Daniel Piskač. Svěřenci trenéra Štěpána Moravce nepolevovali ani ve třetí třetině. Prosadil se Adam Najman s Jakubem Krajíčkem a protože Jan Juřička neinkasoval, byla konečná výhra červenožlutých 8:0 A to zcela zaslouženě, neboť poměr střel byl 51:14 pro jihlavské hokejisty. Protože do nadstavbové části s jistotou play-off postoupí první dva týmy všech pěti skupin a čtyři nejlepší týmy na třetích místech, chybí Dukle k postupu pouze zisk jednoho bodu ze tří zápasů nebo zaváhání soupeřů.
28.10.2017 12:00, Extraliga staršího dorostu - 13. kolo

HCM Warrior Brno

Slavík (27. Kašpar) – Daněk, Miloš, Branžovský, Klimeš, Vávra – Mudrych, Coufal, Frimel, Hubáček, Ludvík, Vysloužil, Bocián, Antoňů, Brůžek

Juřička – Křišta, Piskač, Veleba, Sapík, Marek, Zvěřina - Brož, Vala, Zadražil, Krajíček, Najman, Filip, Juda, Pigl, Barák, Svoboda
Branky a nahrávky: 5. Filip (Zvěřina), 8. Juda (Veleba), 9. Vala (Najman, Křišťa), 14. Vala (Najman, Svoboda), 24. Filip (Brož), 34. Piskač (Juda, Brož), 41. Najman (Vala), 58. Krajíček (Piskač). Rozhodčí: Dufka - Brzobohatý, Zapletal. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 52. Střely na branku: 14:51. Průběh utkání: 0:8.

Průběh utkání