3.8.2017
Tomáš Lysý

Mladší dorost vinou nevydařené první třetiny podlehl v přípravě Kometě

Po výhře v Hradci Králové čekal mladší dorostence domácí přátelský zápas s Kometou Brno. Vstup do utkání Dukle, podobně jako na ledě Mountfieldu, vůbec nevyšel a ve čtvrté minutě prohrávala již 0:3. Krátce po polovině zápasu sice Marek Chvátal snížil, ovšem Brňané si nedlouho poté vzali třígólové vedení zpět. Do konce utkání pak už žádná další branka nepadla - 1:4.

Maláč (31. Krejčí) - Mikeš, Vranka, Chvátal, Sapík, Kratochvíl, Moravec - Havel, Polodna, Mihulka - Pavelec, Kochrda, Augusta - Zdarsa, Melenovský, Machovský

Branka Dukly: 33. Chvátal. Rozhodčí: Suchý. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: 18:28. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4. Třetiny: 0:3, 1:1, 0:0

Autor: Tomáš Lysý

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny