2:7
(1:1, 1:3, 0:3)

Rozhodla druhá polovina

07.10.2004 / Wally

Jihlavští junioři nastoupili do utkání s gólmanem Petrem Kotlíkem, jednička týmu Milan Řehoř ulehl s angínou. Dukla začala nebojácně, avšak jako první udeřili hosté. Na sklonku první třetiny srovnal stav sólem Rezek, domácí před polovinou utkání šli do vedení gólem Krči, ale to ze strany domácích bylo vše. Góly už pak střílel jen Zlín, skóre se nakonec zastavilo na stavu 2:7.
07.10.2004 18:00, Junioři - 12. kolo

Nikodým - Bradáč, Rajnoha, Dršata, Jelínek, Pekárek, Dvořák, Kostka - Volf, Vlk, Rezek - Tichý, Hrbatý J., Dolana - Skála, Hrbatý F., Cína - Krča, Jenis, Havel
2

Berani Zlín

Fous - Přikryl, Kudělka, Bahula, Lučka, Dvořák, Karlíček - Balán, Kubiš, Piluša - Klabačka, Brimus, Gajdošík - Novák, Stejskal, Vaněk - Stuchlík, Klívar, Mikšovský
7
Branky: 18. Rezek (Volf), 28. Krča (Dolana) - 10. Piluša (Kubiš), 31. Karlíček (Vaněk), 32. Bahula, 38. Bahula (Lučka, Vaněk), 42. Stejskal (Karlíček), 44. Gajdošík (Klabačka), 55. Bahula (Balán). Rozhodčí: Homola - Hejduk, Křivský. Vyloučení: 13:10, navíc Gajdošík (ZLN) 10 min. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. střely na branku: 30:53.

Petr Kotlík nahradil v brance Milana Řehoře.

Souboje u mantinelu za brankou Zlína.

Jeden z útočníků Zlína stíní ve výhledu Petru Kotlíkovi.

Dalibor Skála (trenér Jihlavy): „První třetina z naší strany nebyla špatná. Zlom celého utkání nastal ve druhé třetině, kdy jsme dvakrát inkasovali po zbytečných vyloučeních. I tak jsme však doufali, že s tím ve třetí třetině něco uděláme. Přišel však rychlý gól na 5:2 a mančaft se psychicky položil."