7:3
(3:1, 2:2, 2:0)

Mladší žáci C si vyšlápli na lídra tabulky, Liberci vstřelili sedm branek

12.01.2020 / Jaroslav Wollmann

V neděli 12. ledna přivítali svěřenci Tomáše Dzurika celek Liberce. Po předchozím nezdařeném utkání v Kolíně nastoupila Dukla s odhodláním zaskočit lídra soutěže. Od úvodních minut se hrálo ve vysokém tempu, šance se střídaly na obou stranách, nicméně efektivnější domácí borci se ujali vedení 3:1 po první části. V druhé přidali Liberečtí na otáčkách, ale ani jihlavští mladíci nezůstali pozadu a obě družstva se shodně prosadila dvakrát a do kabin se šlo za stavu 5:3. Ve třetí třetině pokračovali domácí v obětavém výkonu, přidali další dvě branky a utkání zvládli v poměru 7:3. V zápase si David Zmrhal připsal za dva góly a tři asistence pět bodů.
12.01.2020, Liga mladších žáků "C" - 19. kolo

Štěbeták - Kocáb, Bačkovský, Linhart, Vaněk, Podroužek, Čermák - Macek, Zmrhal, Fink - Koníř, Gross, Kouba - Falta, Chvátal Grabowski
7

Bílí Tygři Liberec

Charvát - Vápeník, Ehrenberger - Wagner, Kanca, Richtárik, Langer, Šťástka, Maxin, Hrouda, Bartovič, Kytka, Stromský, Bělohorský
3
Branky a nahrávky: 1. Macek (Fink), 10. Macek (Fink, Zmrhal), 20. Zmrhal (Linhart, Fink), 26. Zmrhal, 35. Fink (Zmrhal, Bačkovský), 50. Bačkovský (Zmrhal, Fink), 53. Grabowski (Gross, Kocáb) - 9. Bartovič (Ehrenberger), 29. Kytka (Maxin), 29. Šťástka (Vápeník). Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 7:3.