2:3
(0:0, 0:2, 2:1)

Skvěle! Dorostenci urvali výhru na ledě Vítkovic

19.02.2022

Jestli po pěti porážkách ze šesti zápasů někdo pochyboval o jihlavském dorostu nebo psal, že by kluci měli rázem spadnout z hrušky, dali mu svěřenci trenéra Marka Melenovského ráznou odpověď. Nejprve doma skolili Zlín 7:3 a nyní urvali vítězství na ledě Vítkovic. Dukla se povedeným závěrem druhé třetiny ujala vedení 2:0, když se trefil Robert Váňa a Matěj Vojáček. V 51. minutě sice domácí během chvilky srovnali na 2:2, ale rozhodující slovo měla opět Dukla. V čase 57:26 se trefil Martin Matějíček a zajistil svému týmu důležité vítězství 3:2.
19.02.2022 12:00, Extraliga dorostu - 34. kolo

HC Vítkovice Ridera

Smolka – Falhar, Fibigr (C), Kalandra, Chaloupka, Man (A), Čuba – Glas, Krčmarský, Fojtík, Matějka, Saxa, Chlán, Lerch, Žídek
2

Sigmund – Ošmera, Löffler, Matějíček (A), Jeletz, Topol (A), Vandas (C) – Vojáček, Modl, Váňa, Klapica, Peš, Coufal, Habermann, Jungwirth, Veselský, Chvátal
3
Branky a nahrávky: 48. Krčmarský (Lerch. Chaloupka), 51. Krčmarský (Fibigr) – 34. Váňa (Topol), 39. Vojáček (Peš), 58. Matějíček (Peš). Rozhodčí: Novotná - Gebauer, Bezděk. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 32:46. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3.

Marek Melenovský: Dostali jsme se do vedení 2:0 po dvou třetinách, se kterými jsem byl spokojený. Bohužel do třetí části jsme nastoupili lehkovážně a nechali jsme domácí srovnat na 2:2. Od tohoto stavu jsme začali opět hrát a podařilo se nám vsítit vítězný gól. Je pozitivem, že jsme dokázali zápas strhnout na naší stranu. Ale příště musíme vydržet v koncentraci celý zápas a odehrát ho jako první dvě třetiny.