2:3p
(0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)

Deváťáci Dukly vezou dva body z Vítkovic

02.12.2022 / Jaroslav Wollmann

V pátek 2. prosince cestovali deváťáci Dukly do Vítkovic. První třetina žádnou branku nepřinesla. Ve druhé části se domácí dostali do vedení. Vyrovnání přinesla 51. minuta, když se prosadil Lukáš. Vzápětí šly Vítkovice opět do vedení, ale hosté dokázali srovnat krok. O zisku dvou bodů pro Jihlavu rozhodl svým druhým gólem Katolický. Gólman Jan Menšík pomohl k vítězství 20 zásahy. Dukla porazila Vítkovice 3:2 po prodloužení.
02.12.2022, Liga 9. tříd - 18. kolo

HC Vítkovice Ridera

Oprchalský - Žovinec, Zatloukal, Lyčka, Mikunda, Kudela, Noga - Brebeck, Czerný, Kubát, Michalík, Mareš, Man, Rončka, Svozil, Šebesta
2

Menšík - Frantl, Choutka, Pešl, Zmrhal - Beraczka, Forst, Hrodek, Katolický, Koníř, Lukáš, Nejedlý, Staněk, Stupka
3
Branky a nahrávky: 34. Mareš (Michalík), 52. Man (Michalík, Svozil) - 51. Lukáš (Hrodek), 57. Katolický, 65. Katolický. Rozhodčí: Polášek - Vojtášek, Rajnoch. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.