7:7
(2:4, 3:2, 2:1)

Mladší žáci C gólem z poslední minuty získali bod

19.11.2023

V neděli 19. listopadu cestovali mladší žáci C do Velké Bíteše. Jihlavští mladíci vedli v průběhu úvodní třetiny 3:0, na jejím konci byl stav 4:2. Po druhé části měli náskok už pouze jedné branky. V průběhu poslední dvacetiminutovky se dostali do vedení domácí. Hostím se povedlo vyrovnat v poslední minutě zásluhou Tobiáše Zvěřiny. Dukla remizovala se svým soupeřem 7:7.
19.11.2023 16:00, Liga mladších žáků C - 9. kolo

HC Spartak Velká Bíteš

Doležal – Jašek, Kosina, Palas, Linhart – Ondrůj, Pelán, Holík, Žák, Plechatý, Dohnal, Kováčik, Poulíková
7

HC Dukla Jihlava B

Čech – Havel, Kalina, Voborník, Kovář, Melenovská – Dvořák, Holub, Hricko, Apeltauer, Zvěřina, Obůrka, Novák, Laštovička
7
Branky a nahrávky: 15. Dohnal (Pelán), 18. Dohnal (Ondrůj, Pelán), 23. Kosina (Dohnal, Kováčik), 31. Holík (Dohnal, Plechatý), 36. Poulíková (Pelán), 47. Ondrůj (Dohnal), 47. Dohnal (Holík, Plechatý) – 2. Dvořák (Voborník), 7. Dvořák (Voborník), 13. Havel, 19. Holub, 38. Apeltauer, 39. Obůrka (Zvěřina), 60. Zvěřina (Hricko). Rozhodčí: Poledna, Janoušek. Diváci: 50. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 5:4, 5:6, 7:6, 7:7.