4:4
(1:1, 1:1, 2:2)

Starší žáci A opět přišli o výhru v poslední minutě

19.03.2024

V úterý 19. března přivítali starší žáci A celek z nedalekého Havlíčkova Brodu. Po úvodní třetině byl stav nerozhodný 1:1. Druhá část výslekdově kopírovala tu první. V poslední dvacetiminutovce vedli jihlavští mladíci 4:3. Hosté však dokázali v poslední minutě srovnat. Dukla remizovala se svým soupeřem 4:4. Na všech brankách měl podíl Marek Novák, který dvě vstřelil a na stejný počet přihrál.
19.03.2024 17:30, Liga starších žáků A - 16. kolo

Novotný (30. Zvěřina) – Heřmánek, Havel, Kubišta, Bečka, Duben, Šimek – Matulka, Krukouski, Matoušek, Martinec, Ždimera, Novák, Ludvík, Anděl, Zadina
4

BK Havlíčkův Brod

Kratochvíl – Hájek, Doležal, Matějů, Kuklík, Rudolf – Krejčiřík, Domkář, Pavlas, Rada, Adam, Hanauer, Fejt, Rakušan, Hanousek, Bošacký
4
Branky a nahrávky: 13. Novák (Krukouski, Matoušek), 36. Novák, 51. Heřmánek (Novák), 55. Krukouski (Novák) – 20. Domkář (Rakušan, Fejt), 30. Hanauer (Krejčiřík), 50. Hanauer (Krejčiřík, Matějů), 60. Domkář (Fejt). Rozhodčí: Mareček – Staiger, Bakus. Diváci: 25. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4.