8:7
(2:3, 4:2, 2:2)

Starší žáci B svůj poslední zápas sezony vyhráli

31.03.2024

V neděli 31. března přivítali starší žáci B celek z Náměště nad Oslavou. Po první třetině vedli hosté těsně 3:2. Druhá třetina se lépe povedla jihlavským mladíkům, ti jí vyhráli 4:2. Poslední dvacetiminutovka poté skončila nerozhodně, kdy oba celky vstřelily po dvou brankách. Dukla porazila svého soupeře těsně 8:7. Třemi body k výhře přispěl Tadeáš Bambula, který jednu branku vstřelil a na dvě přihrál.
31.03.2024 16:15, Liga starších žáků B - 4. kolo

Koldová – Bečka, Zápotočný, Štefl, Rezek – Kalců, Ždimera, Vašourek, Kliment, Bambula, Martinec, Krejčík, Mareš, Adamec
8

TJ Náměšť nad Oslavou

Š. Novák – Zoňa, Vrba, Rozmarín, Ruta, Tesař, Komenda – Komárek, Kazatel, Agafonov, D. Novák, Koubek, Kafoněk, Urbánek, Šoltés, Sazavský
7
Branky a nahrávky: 16. Krejčík (Bambula), 19. Martinec (TS), 27. Adamec (Rezek, Štefl), 33. Ždimera (Rezek, Adamec), 35. Kliment (Štefl, Zápotočný), 35. Bambula (Krejčík, Kalců), 53. Martinec (Mareš, Kliment), 56. Krejčík (Bambula, Kalců) – 3. Šoltés (Urbánek), 13. Koubek (D. Novák), 15. Šoltés (Agafonov), 25. Agafonov (Kafoněk), 37. Šoltés, 49. Agafonov, 50. Agafonov. Rozhodčí: Jančí – Sapík, Staiger. Diváci: 66. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Střely na branku: 8:7. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 6:4, 6:7, 8:7.