30.07.2014 16:45, Přípravné zápasy juniorů - 4. kolo

Svoboda (Adam) - Tobola, Binias, Port, Kochánek, Půža, Mandát - Dupljaku, Jícha, Marcilis - Hotař, DVořák, Bambula - Sladký, Ondráček, Balaštík
0

Banes Motor České Budějovice

Mazuch (Kváča) - Kutiš, Břečka, Červinský, Koutenský, Kadlec, Malovec, Šanda, Křikava - Samohejl, Bílek, Ruda - Březina, Točík, Koupal - Panáček, Šafář, Suchánek - Brož, Švec, Vácha
1
Branky a nahrávky: 6. Bílek. Rozhodčí: Paur - Guth, Rittich. Vyloučení: 3:6, navíc Sladký (JIH) 5+OK za VRAZ. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:1.

Petr Svoboda (HC Dukla Jihlava): Rozhodla jedna chyba v první třetině, kdy jsme špatně pokryli předbrankový prostor. Na klukách bylo dneska vidět, že toho mají asi plné zuby, protože tam nebyla jiskra, nebylo tam nic, co trénujeme. Musíme na hodně věcech zapracoavt.

Jan Trummer (ČEZ Motor České Budějovice): Jihlava dnes nenastoupila v nejsilnější sestavě, což se projevilo i ve hře. Myslím ale, že v tomto teplém prostředí to bylo docela solidní utkání z obou stran. Ve druhé třetině jsme byli trošku lepší, když jsme si vytvořili nějaké šance, ale neproměnili jsme je. Na druhou stranu Jihlava mohla srovnat a mohlo se prodlužovat. To se jí naštěstí nepovedlo. Vítězství si nakonec odvážíme my.