2:3sn
(0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)

Mladší dorost ukončil sérii proher a vyhrál v Mladé Boleslavi

28.09.2014 / Tomáš Lysý

Mladšímu dorostu se povedlo protrhnout čtyřzápasovou sérii bez bodu na kluzišti Mladé Boleslavi. Domácí sice šli zkraje druhé třetiny do vedení, ale Dukla díky trefám Jiřího Slabého a Josefa Vrátného otočila stav zápasu. Domácím se však podařilo ještě do přestávky vyrovnat. Protože v závěrečné dvacetiminutovce a ani v prodloužení gól nepadl, musely vítěze zápasu určit samostatné nájezdy. V osmé sérii rozhodl o dvoubodovém jihlavském importu Jakub Filip.
28.09.2014, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 7. kolo

BK Mladá Boleslav

Burger (61. Haas) – Flek, Jirásek, Červenka, Duda, Tesař - Horáček, Dlabola, Křížek, Král, Hrachovec, Rudolph, Zich, Flynn, Jeník, Karu, Vaněk
2

Škarek - Habermann, P. Slabý, Kaltounek, Trávník, Vála, Stark, Havelka - Úlovec, Vala, Jindra, Musil, Prokš, Adam, Filip, J. Slabý, Strnad, Vrátný
3
Branky a nahrávky: 21. Flynn (Jeník), 33. Zich (Duda) - 24. J. Slabý (Kaltounek, Trávník), 31. Vrátný (Vala), rozh. náj. Filip. Rozhodčí: Šádek - Holec. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 73. Střely na branku: 30:41. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

Štěpán Moravec (HC Dukla Jihlava): V dnešním utkání jsme nepodali úplně nejhokejovější výkon. Myslím si, že v posledních dvou zápasech jsme hráli lepší hokej. Nicméně dneska to bylo o bojovnosti a jsme rádi za ty dva body, které jsme získali. Nicméně, získali jsme je v nájezděch, a to až v osmé sérii, což trošku svědčí o tom, o čem se tady pořád bavíme - o produktivitě našich hráčů. Doufám, že nás ty dva body nakopnou a budeme takto pokračovat.