13:2
(2:1, 5:0, 6:1)

Starší žáci potřetí za sebou nasázeli soupeři dvouciferný počet golů, nyní rozdrtili Olomouc

07.02.2016

Zápas mezi Jihlavou a Olomoucí byl vyrovnaný pouze v první třetině, kdy se mezi góly Matouše Menšíka a Tomáše Chlubny vešla jedna trefa hostí. Ve druhé třetině totiž nasázela Dukla svému soupeři pět branek, z toho tři z hole Tomáše Chlubny a jednou se trefil Tomáš Racek s Patrikem Čermákem, který přesně mířil i ve třetí třetině. Tu domácí vyhráli 6:1, když po dvou gólech dokončil hattrick i Matouš Menšík, gól dal také Kevin Mikeš s Patrikem Augustou a popáté se prosadil Tomáš Chlubna. Jihlava tak ve třech zápasech získala plný počet šesti bodů při skóre 39:10!
07.02.2016 13:15, Liga starších žáků "A" - 29. kolo

Pavlas – Brož, Sapík, Dúška Moravec, Chvátal – Havel, Čermák, Chlubna – Augusta, Menšík, Nosek – Kochrda, Mikeš, Racek
13

HC Olomouc

Pražan (30. Kaplan) – Vinter, Straml, Sedláček, Radová, Holub – J. Tichý, Handl, O. Tichý, Pelíšek, Kavan, Fasner, Ruda, Zembol, Přecechtěl
2
Branky a nahrávky: 7. Menšík, 19. Chlubna (Čermák), 21. Čermák (Brož), 24. Racek (Chvátal), 29. Chlubna (Menšík), 30. Chlubna (Čermák), 36. Chlubna (Havel), 43. Menšík (Racek), 44. Menšík, 48. Chlubna (Havel), 49. Čermák, 50. Mikeš, 57. Augusta (Nosek) - 14. Zembol, 43. Handl (Pelíšek). Rozhodčí: Sibera – Mejzlík, Šťastná. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 36. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 8:1, 8:2, 13:2.