Grand Finále - Díky legendo

Rozlučka se stadionem Grand Finále - Díky legendo

Vstupenky na rozlučku se stadionem Grand Finále - Díky Legendo

Velká rozlučka je zde. Podívejte se na kompletní program Grand Finále – Díky legendo

Legendární Horácký zimní stadion / CZ LOKO Aréna má před sebou poslední desítky hodin své životnosti. V sobotu 30. dubna 2022 přijde s tímto velikánem českého hokeje poslední rozloučení. Akce Grand Finále – Díky legendo ale nebude pouze o hokeji. Bohatý doprovodný program startuje v parku Smetanovy Sady už od 12 hodin. Tak neváhejte a přijďte se rozloučit se stadionem, který je pro nás, fanoušky Dukly, druhým domovem!

Grand finále se blíží. Vedle exhibice je připraven parádní doprovodný program

Rozlučka s legendárním Horáckým zimním stadionem/CZ LOKO Arénou přichází. Začíná se již v sobotu 30.4.2022 od 13 hodin v parku Smetanovy Sady. Fanoušci se mohou těšit na autogramiádu zúčastněných, křest knihy Oldřicha Válka, křest piva Dukla, program s HitRádiem Vysočina, autogramiádu mistrovského A-týmu a focení s pohárem pro vítěze Chance ligy či koncertu skupiny III. Třetina. Hlavním bodem programu je ale exhibice legend, která přijde na řadu hned po exhibici jihlavského oddílu krasobruslení. Hrát se bude 3x 15 minut čistého času. Po utkání bude vyhlášen sportovec a stavba dvacetiletí kraje Vysočina a koncert skupiny Divokej Bill. Celý program, kterým provede moderátor a bavič Jakub Kohák, završí Afterparty.

Vedle hokejových legend se na Grand Finále představí i fotbalové hvězdy Jan Koller a Pavel Kuka

Seznam účastníků na akci Grand Finále – Díky legendo, kdy se Dukla bude loučit s legendárním Horáckým zimním stadionem (nyní CZ LOKO Arénou), dostává reálnější obrysy. Fanoušci se mohou těšit na opravdu velká jména - exhibičního zápasu se zúčastní hokejoví olympijští vítězové, mistři světa, vítězové NHL či několikanásobní mistři hokejových lig. Na ledě se představí také dvojnásobný olympijský vítěz Lukáš Krpálek, akce se zúčastní i několikanásobná olympijská vítězka a mistryně světa Martina Sáblíková. Brusle obuje stříbrný medailista z fotbalového EURA 1996 Pavel Kuka a Jan Koller, historicky nejlepší střelec české fotbalové reprezentace a člen bronzového týmu z EURA 2004.
Vstupenky na akci je možné koupit zde.

Dukla se loučí se stadionem, přijedou hokejové hvězdy i Sáblíková s Krpálkem

Rozloučit se s bývalým Horáckým zimním stadionem přijedou například Dominik Hašek, Petr Vlk nebo Oldřich Válek. Jak umí bruslit, ukáže při exhibičním zápase také Lukáš Krpálek, podpisy přijede rozdávat i Martina Sáblíková.

×
Dnes v 18:00 | Dorost
HC ZUBR Přerov
HC Dukla Jihlava