Virtuální realita

Virtuální realita

Aktuální rozpis virtuální reality

rozpis na aktuální týden není prozatím k dispozici


Rozpis na další týdny

rozpis na další týden prozatím nebyl zveřejněn


Změna rozpisu vyhrazena provozovatelem.

Objednávky na virtuální realitu

Pokud je v rozpisu virtuální reality text OBJEDNÁVKY VR (resp. objednávky), můžete se na tento termín objednat u manažera virtuální reality pana Přemysla Toboly - kontakt níže.
Objednávka je možná telefonicky nebo přes e-mail a bude obratem potvrzená.
Objednavatel provede platbu za rezervaci přímo na Horáckém zimním stadionu - v automatické pokladně za vstupní branou na Horácký zimní stadion. Lístkem o zaplacení se pak prokáže u manažera virtuální reality.

Manažer virtuální reality:
Přemysl Tobola
vr@hcdukla.cz
+420 774 097 446

Ceník virtuální reality

Jednorázová cena lekce (dospělí, děti) - 45 minut:        360 Kč vč. DPH
Test - diagnóza jednorázová (dospělí, děti):           720 Kč vč. DPH
Test - diagnóza a vypracování tréninkového plánu (dospěli, děti): 990 Kč vč. DPH

Při nákupu 10 lekcí, testu či testu s tréninkovým plánem SLEVA 20%

Infocentrum Horáckého zimního stadionu a automatická pokladna


Virtuální realita je dostupná také pro širokou veřejnost. K dispozici je i Vám!

Od poloviny října 2018 funguje na Dukle Jihlava tréninkové centrum hokejové Virtuální reality od firmy SENSE Arena. Jedinečný český výrobek, který pomáhal uvést na trh i nejlepší český hokejista v NHL David Pastrňák, využívají jako pomůcku tréninku hráči jihlavské mládeže a také hokejisté A-týmu. Virtuální realita, které je umístěna v rozcvičovně nad Infocentrem Horáckého zimního stadionu, je ale volně dostupná i pro veřejnost. Můžete si vyzkoušet hokejová cvičení i s bruslemi na umělém ledě nebo různá mimohokejová cvičení na postřeh nebo logické myšlení. Kontaktujte pana Přemysla Tobolu na čísle +420 774 097 446 nebo na e-mailu vr@hcdukla.cz a otestujte si virtuální realitu.

Přijď si vyzkoušet virtuální realitu a buď jako hokejisté A-týmu Dukly

V polovině října otevřela Dukla Jihlava tréninkové centrum hokejové virtuální reality. To je vybaveno umělým ledem a mantinelem a jedná se o první tréninkové centrum tohoto typu v Evropě. Jako doplněk tréninku ho využívají také hráči A-týmu Dukly a je volně dostupné i pro veřejnost. Pojďte si ho vyzkoušet i vy! Více informací o unikátním českém produktu, který podporuje také aktuálně nejlepší český hokejista v NHL David Pastrňák, najdete na tomto odkazu.

Dukla Jihlava jako první klub v Evropě spouští tréninkové centrum hokejové virtuální reality

Unikátní český produkt zaměřený na trénink a diagnostiku hokejistů, využívající nejmodernější technologie virtuální reality – SENSE Arena – byl uveden ve středu 10. října 2018 na český trh. O den později – ve čtvrtek 11. října – se slavnostně představoval na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě. Jihlavské tréninkové centrum, jenž je vybaveno mantinelem a umělým lede, bude první tréninkové centrum tohoto typu v Evropě. Virtuální realita je umístěna v rozcvičovně nad Infocentrem Horáckého zimního stadionu a je volně dostupná veřejnosti.