Virtuální realita

Virtuální realita

Aktuální rozpis virtuální reality

rozpis na aktuální týden není prozatím k dispozici


Rozpis na další týdny

rozpis na další týden prozatím nebyl zveřejněn


Změna rozpisu vyhrazena provozovatelem.

Objednávky na virtuální realitu

Pokud je v rozpisu virtuální reality text OBJEDNÁVKY VR (resp. objednávky), můžete se na tento termín objednat u manažera virtuální reality pana Přemysla Toboly - kontakt níže.
Objednávka je možná telefonicky nebo přes e-mail a bude obratem potvrzená.
Objednavatel provede platbu za rezervaci přímo v CZ LOKO Aréně - v automatické pokladně za vstupní branou CZ LOKO Arény. Lístkem o zaplacení se pak prokáže u manažera virtuální reality.

Manažer virtuální reality:
Přemysl Tobola
vr@hcdukla.cz
+420 774 097 446

Ceník virtuální reality

Jednorázová cena lekce (dospělí, děti) - 45 minut:        360 Kč vč. DPH
Test - diagnóza jednorázová (dospělí, děti):           720 Kč vč. DPH
Test - diagnóza a vypracování tréninkového plánu (dospěli, děti): 990 Kč vč. DPH

Při nákupu 10 lekcí, testu či testu s tréninkovým plánem SLEVA 20%

Infocentrum CZ LOKO Arény a automatická pokladna


Vegas jako Dukla. Golden Knights jsou první NHL organizací, která využívá Sense Arenu

Tvrdou prácí k úspěchu a když se chce, dosáhne se všeho. Česká firma SENSE ARENA, která je světová jednička v oblasti hokejového tréninku ve virtuální realitě, pronikla do nejslavnější hokejové ligy světa NHL. Virtuální realitu (VR), kterou využívá mj. i HC Dukla Jihlava nebo Bílí Tygři Liberec, nyní mají i v klubu NHL Vegas Golden Knights (VGK). Simulátor je umístěn přímo v City National Areně ve Vegas. „Jsme nadšení, že VGK VR je naším nejnovějším přírůstkem do city National Areny,“ řekl prezident Vegas Golden Knights Kerry Bubolz a doplnil: „Špičková technologie společnosti Sense Arena poskytne hráčům všech úrovní možnost rozvíjet herní dovednosti a hokejové myšlení inovativním způsobem a fanouškům poskytne takovou perspektivu, jako nikdy předtím.“

Přijďte si vyzkoušet virtuální realitu. Na říjen a listopad platí speciální akce!

Přijď si vyzkoušet Virtuální realitu od firmy Sense Arena! Během léta proběhlo testování na tomto nadčasovém zařízení všech účastníků Mezinárodní česko-finské hokejové školy, následně testováním prošli i hráči reprezentace do 20 let, která měla v Jihlavě kemp! Virtuální realita netestuje jen hokejové schopnosti, ale i kognitivní funkce, jako je: paměť, pozornost, koncentrace, rychlost zpracování informací, pohotovost, prostorová orientace apod. Záštitu nad Virtuální realitou převzal jeden z nejlepších českých hráčů v NHL David Pastrňák! Stanoviště virtuální reality na Dukle je využíváno i hráči A-týmu Dukly, např. obráncem Janem Holým.
Pro měsíce říjen, listopad navíc platí speciální akce v podobě 200 Kč / lekce.

Virtuální realita je dostupná také pro širokou veřejnost. K dispozici je i Vám!

Od poloviny října 2018 funguje na Dukle Jihlava tréninkové centrum hokejové Virtuální reality od firmy SENSE Arena. Jedinečný český výrobek, který pomáhal uvést na trh i nejlepší český hokejista v NHL David Pastrňák, využívají jako pomůcku tréninku hráči jihlavské mládeže a také hokejisté A-týmu. Virtuální realita, které je umístěna v rozcvičovně nad Infocentrem Horáckého zimního stadionu, je ale volně dostupná i pro veřejnost. Můžete si vyzkoušet hokejová cvičení i s bruslemi na umělém ledě nebo různá mimohokejová cvičení na postřeh nebo logické myšlení. Kontaktujte pana Přemysla Tobolu na čísle +420 774 097 446 nebo na e-mailu vr@hcdukla.cz a otestujte si virtuální realitu.

Přijď si vyzkoušet virtuální realitu a buď jako hokejisté A-týmu Dukly

V polovině října otevřela Dukla Jihlava tréninkové centrum hokejové virtuální reality. To je vybaveno umělým ledem a mantinelem a jedná se o první tréninkové centrum tohoto typu v Evropě. Jako doplněk tréninku ho využívají také hráči A-týmu Dukly a je volně dostupné i pro veřejnost. Pojďte si ho vyzkoušet i vy! Více informací o unikátním českém produktu, který podporuje také aktuálně nejlepší český hokejista v NHL David Pastrňák, najdete na tomto odkazu.

Dukla Jihlava jako první klub v Evropě spouští tréninkové centrum hokejové virtuální reality

Unikátní český produkt zaměřený na trénink a diagnostiku hokejistů, využívající nejmodernější technologie virtuální reality – SENSE Arena – byl uveden ve středu 10. října 2018 na český trh. O den později – ve čtvrtek 11. října – se slavnostně představoval na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě. Jihlavské tréninkové centrum, jenž je vybaveno mantinelem a umělým lede, bude první tréninkové centrum tohoto typu v Evropě. Virtuální realita je umístěna v rozcvičovně nad Infocentrem Horáckého zimního stadionu a je volně dostupná veřejnosti.