Exhibiční zápas Olda 60 - Šedesátiny Oldy Válka

Exhibiční zápas Olda 60 - Šedesátiny Oldy Válka

Vstupenky na Exhibiční zápas Olda 60 – Oldřich Válek slaví šedesátiny

AKTUÁLNÍ A OSLOVENÍ ÚČASTNÍCI PRO EXHIBICI OLDA 60:

Brankáři: Dominik Hašek, Petr Čech, Lukáš Sáblík, Pavel Falta, Oldřich Svoboda, Pavel Maláč
Obránci: Milan Chalupa, Radoslav Svoboda, Petr Svoboda, Karel Horáček, Rostislav Urban, Roman Kaňkovský, Otta Klapka, Jaroslav Benák, Jan Suchý, Petr Kuchyňa, Bedřich Ščerban, Lukáš Krpálek, Richard Adam, Josef Řezníček, Robert Záruba, František Musil.
Útočníci: Oldřich Válek a jeho synové Patrik Válek a Oldřich Válek, Viktor Ujčík, Oldřich Bakus, Sagvan Tofi, Petr Rosol, Vladimír Kameš, Petr Klíma, Petr Hubáček, Miloš Novák, Jindřich Micka, Ivo Kaderka, Josef Marha, Tomáš Chlubna, Milan Kastner, Tomáš Kucharčík, Martin Dejdar, Jiří Poukar, Aleš Polcar, Roman Mejzlík, Patrik Eliáš, Vítězslav Holub, Petr Ryška, Jiří Holík, Antonín Micka, Petr Vlk, Libor Dolana, Ondřej Vetchý
Trenéři: Stanislav Neveselý, Jan “Gusta“ Havel, Miloš Říha
Realizační tým: Pavel Křížek, Josef Sobota, Libor Kuchyňa, Petr Mlíkovský, Bohuslav Tománek

Někteří účastníci budou na autogramiádě od 15:30 hodin, ale exhibiční zápas hrát nebudou nebo půjdou na led jen na chvíli.
Exhibiční zápas proti sobě sehrají týmy Olda Boys a Dukla Legends, přičemž právo výběru hráčů do týmů samozřejmě připadlo na hlavního aktéra – Oldřicha Válka.

Účastníci exhibice Olda60 podpořili darem výstavbu nové arény

Jak bylo přislíbeno, tak bylo uděláno. Účastníci březnové exhibice pořádané k šedesátinám Oldřicha Válka, darovali finanční obnos na podporu výstavby multifunkční arény v Jihlavě. „Ve středu 17.6.2020 byl odeslán dar na transparentní účet Statutárního města Jihlavy na podporu výstavby multifunkční arény,“ sdělil Bedřich Ščerban, hlavní organizátor akce Olda60 a jednatel Dukly Jihlava.

Nejvíc v mé kariéře bylo zlato z mistrovství světa v Praze, říká šedesátník Olda Válek

Neodehrál za Duklu nejvíce zápasů, nevstřelil nejvíce gólů, ani nemá nejvíce mistrovských titulů, přesto je Oldřich Válek v očích fanoušků nejenom jihlavského hokeje největší personou týmu z Vysočiny. Nespoutaný živel, velký bojovník a hecíř, který na ledě nikdy nevypustil žádný souboj o puk. Miloval výhry, nesnášel prohry. Den před svými šedesátými narozeninami se proháněl v CZ LOKO aréně v Jihlavě, společně se svými hosty při exhibici Olda 60. „Exhibici jsem si parádně užil, proto se to vlastně dělalo. A věřím, že si exhibici užili i ostatní hráči a samozřejmě i diváci, kteří byli skvělí. Hokejově jsem to už moc nedával, ale atmosféra byla přátelská a vše bylo super,“ začal na pozápasové tiskové konferenci Oldřich Válek.

Aukce dresů z Exhibice Oldy Válka je v plném proudu. Zapojte se!

Pro hokejové fanoušky a hlavně pro sběratele sportovních dresů nabízí Dukla Jihlava opravdovou lahůdku. Do prodeje jdou dresy všech účastníků Exhibice Oldřicha Válka (tedy i těch, kteří se na poslední chvíli nemohli zúčastnit). Na webu sportovniaukce.cz můžete v dražbě získat dresy Martina Dejdara, Patrika Eliáše, Dominika Haška, Jiřího Holíka, Petra Hubáčka, legendární útočné trojice Rosol-Kameš-Klíma, Lukáše Krpálka, Josefa Marhy, Miloše Říhy, Bedřicha Ščerbana, Sagvana Tofiho, Viktora Ujčíka, Petra Čecha, samozřejmě také Oldřicha Válka a mnoho dalších. Tak neváhejte! Exhibice je v plném proudu a skončí již v neděli 5.4.2020 v 18:00.

Fanoušek Ivan opět v akci. Obdaroval aktéry Exhibice Oldy Válka a dostal dres

Na začátku února zveřejněný příspěvek o dlouholetém fanouškovi Dukly panu Ivanovi vzbudil obrovský ohlas. Když přes Domov Háj, kde pan Ivan pobývá, vyjádřil přání účasti na exhibici Oldřicha Válka, Dukla samozřejmě souhlasila. A věrný fanda červenožlutých barev si pro hlavní postavy velké akce připravil dárek – Oldřichu Válkovi i Bedřichu Ščerbanovi předal dárkový koš!
Velké překvapení však čekalo i na samotného Ivana – a to v podobě bílého dresu Dukly s šitým logem. Rodina Ritterových ho v aukci vydražila, zaplatila i jmenovku IVAN a přes klubové vedení byl dres legendárnímu fanouškovi přímo na exhibici předán!

Lidé mají Oldu extrémně rádi, říká olympijský vítěz, judista Lukáš Krpálek

Olympijský vítěz z roku 2016, dvojnásobný mistr světa a trojnásobný mistr Evropy, judista v těžké váze a jihlavský rodák Lukáš Krpálek se při exhibici Oldy Války představil divákům jako hokejista. A nevedl si vůbec špatně, dokonce se zapsal do listiny střelců, když vstřelil poslední gól svého týmu. „Měl jsem naplánován na termín exhibice turnaj v zahraničí, ale protože jsem slíbil účast tady, tak jsem využil druhé možnosti, kterou byla účast na kvalifikačním turnaji v jiném termínu, a do Jihlavy jsem mohl přijet. Jsem za to rád, protože Dukla Jihlava je moje srdeční záležitost, protože jako malý kluk jsem chodil na zimák dívat se na hokej a strávil jsem tady spoustu času,“ vyznal se olympijský šampion.

Aukce dresů z Exhibice Oldy Válka byla spuštěná. K dispozici jsou všechny dresy

Pro hokejové fanoušky a hlavně pro sběratele sportovních dresů nabízí Dukla Jihlava opravdovou lahůdku. Do prodeje jdou dresy všech účastníků Exhibice Oldřicha Válka (tedy i těch, kteří se na poslední chvíli nemohli zúčastnit). Na webu sportovniaukce.cz můžete v dražbě získat dresy Martina Dejdara, Patrika Eliáše, Dominika Haška, Jiřího Holíka, Petra Hubáčka, legendární útočné trojice Rosol-Kameš-Klíma, Lukáše Krpálka, Josefa Marhy, Miloše Říhy, Bedřicha Ščerbana, Sagvana Tofiho, Viktora Ujčíka, Petra Čecha, samozřejmě také Oldřicha Válka a mnoho dalších. Tak neváhejte! Aukce probíhá do začátku dubna 2020.

Olda Válek je správný showman, říká Bedřich Ščerban

Hlavním organizátorem exhibice Olda Válek 60 byl současný jednatel Dukly Jihlava Bedřich Ščerban. Ten s Oldřichem Válkem odehrál v Dukle Jihlava několik sezon, byli i spoluhráči v československé reprezentaci, mají např. společný bronz z mistrovství světa v roce 1989. Při exhibici tak nechyběl na ledě ani on. „Jsem spokojený s průběhem exhibice. Přípravy zabraly několik měsíců, myslím, že prvotní impuls byl již v říjnu loňského roku. Měl jsem poslední dny strach, aby nám do uskutečnění exhibice nezasáhla vyšší moc, což se nakonec nestalo. Není jednoduché dát dohromady tolik hráčů zvučných jmen z celé republiky, potažmo ze světa,“ konstatoval Bedřich Ščerban.

Olda je člověk, co má srdce na rukávu, říká Patrik Eliáš

Jednou z největších osobností exhibice Oldřicha Válka byl bezesporu útočník Patrik Eliáš. Odchovanec třebíčského hokeje hrál více než dvacet let zámořskou NHL v dresu New Jersey Devils a s tímto týmem dvakrát získal Stanley Cup. „Exhibice byla skvělá, jak pro nás hráče, tak i pro diváky a hlavně pro Oldu. Zasloužil si to. Oslava byla krásná, herně to vypadalo taky fajn, bylo to napínavé. Skvělá show, takže si myslím, že to byl povedený večer,“ okomentoval průběh exhibice hokejista, který v NHL odehrál 1402 zápasů.

Hokej není jenom honění se za pukem, říká herec Martin Dejdar

Jedním z hostů Oldřich Válka při sobotní exhibici byl zástupce showbyznysu herec Martin Dejdar. Druhým pak Sagvan Tofi. Právě Martin Dejdar má k hokeji blízko i tím, že před zhruba patnácti lety hrál hlavní postavu Jana Króla v seriálu z hokejového prostředí Poslední sezona. Známý herec a bavič se ohlédl za exhibicí pořádanou v neděli 8.3.2020 a zároveň vysekl hokeji jako sportu krásnou poklonu: „Já se vždycky divím a jsem ochoten se hádat s lidmi, kteří říkají, že se hokejisté jenom honí za pukem, že je to jen sport, a že fanoušci jsou takoví atd. To přece není pravda. Hokej může nést velmi silný národní atribut. Když lidem, našim občanům, tu hrdost nedávají jiní lidé, kteří by ji měli dávat, třeba počínaje od prezidentů a jiných osobností, které nás vedou, a nikdo by jim nikdy takhle skandovat nešel, tak holt mají hokej. Sport lidem dává ten národní pocit, který v jiných zemích mají lidé třeba i z jiných věcí a tady to chybí. To je velký dík hokeji,“ pronesl krásnou řeč oblíbený herec.

Olda Válek jako hokejista i muzikant. Souboj maskotů. Přijede i Eliáš – Exhibice již v neděli

Dlouho očekávaná Exhibice Oldřicha Válka k jeho šedesátým narozeninám se blíží mílovými kroky. Kompletně celý program odstartuje autogramiádou již v neděli 8. března 2020 od 15:30 hodin. Po ní přijde bohatý doprovodný program, následovat bude slavnostní nástup všech účastníků a poté již samotný zápas. A ani během něj nebude o zábavu nouze. Jak na ledě, tak na přestávkách. Proto neváhejte a přijďte – třeba i na Patrika Eliáše, který na konci minulého týdne potvrdil svojí účast. Vstupné je symbolické – 60 Kč!

Další stránky
12>>