HC Dukla Jihlava

HC Dukla Jihlava
 

Na Mezinárodní česko-finskou...

Mezinárodní česko-finská hokejová škola znovu po roce pomalu otevírá své dveře. V termínu 23. – 30. července 2016 budou finská města Pirkkala a...

Energetický tarif Duklák od Eco...

Ve středu 29. června 2016 od 18 hodin proběhne ve velkém salonku hotelu Kotyza v Humpolci další setkání fanoušků Dukly Jihlava, na kterém bude...

Bedřich Ščerban byl opětovně...

Jednatel Dukly Jihlava Bedřich Ščerban obhájil místo ve výkonném výboru Českého svazu ledního hokeje (ČSLH), když se stal jedním ze čtyř členů ve...

Nominace
ISS 2016

Nominace
ISS 2016

Eco Power Energy
v Humpolci

Eco Power Energy
v Humpolci

Bedřich Ščerban
zvolen do VV ČSLH

Bedřich Ščerban
zvolen do VV ČSLH
 
27.6.2016
Tomáš Lysý

Junioři a starší dorostenci se zúčastnili přednášky o výživě

Junioři a starší dorostenci se zúčastnili přednášky o výživě

Na Horáckém zimním stadionu se třetí červnový týden roku 2016 pořádala přednáška o výživě a nutričních doplňcích. Přednášejícím tohoto tématu byl jihlavský rodák Lukáš Topinka, mistr světa juniorů a mistr ČR v kulturistice. Své bohaté zkušenosti předával ve VIP prostorách stadionu čtyřicítce hráčů Dukly Jihlava kategorie juniorů a staršího dorostu.

Celý text


Archiv článků


 
MLÁDEŽ

23.6.2016
Tomáš Lysý, Zdeněk Drla

Junioři Dukly trénovali na Šacberku, sjezdovku vyběhli hned pětkrát

Kdo si myslí, že lyžařský areál Šacberk je během letních měsíců nevyužitý, hrubě se mýlí. Vrchol sjezdovky nabízí atraktivní vyhlídku jak pro pěší, tak pro cyklisty. Někteří z odvážnějších se spustí na bicyklu dolů. Opačným směrem je to mnohem náročnější, tím spíše, pokud se musíte spolehnout pouze na své tělo. A právě na Šacberk nedaleko Zborné zavítali i jihlavští junioři, kteří dokázali 380 metrů dlouhou trať vyběhnout hned pětkrát. Leckdy to hodně bolelo a bylo o vůli, což můžete vidět na obrázcích či videích.

Celý text


15.6.2016
Tomáš Lysý

Kurz bruslení pro dospělé byl úspěšně ukončen

Nejen pro děti, ale také pro zájemce z řad dospělých vypisuje Dukla Jihlava kurzy bruslení. V úterý 7. června 2016 byl poslední a slavnostní lekcí zakončen druhý kurz bruslení pro dospělé. Účastníci si jej pochvalovali a doufají, že se na podzim tohoto roku otevře jeho třetí pokračování. „Dospělí se rádi učí techniku skluzu. Musí se hodně soustředit na pokyny trenérek a tím relaxují po dlouhém pracovním dni,“ prozrazuje trenérka Linda Haferníková.

Celý textArchiv článků


Přestupy


Hráč měsíce

Momentálně neprobíhá žádné hlasování

Výročí

Muži:


Tip: Levné posilovací stroje v ČR

Rozpis ledu Rozpis ledu

 • Eco Power v Humpolci

  Čer
  22

  Pokud chcete ušetřit na energiích a zároveň podpořit klub Dukla Jihlava, máte možnost. Další prezentace tarifu DUKLÁK od nového a dalšího generálního partnera Dukly, společnosti Eco Power Energy, se uskuteční v Humpolci. Na dotazy fanoušků odpoví zástupci Eco Power Energy ve středu 29. června 2016 od 18 hodin ve velkém salónku hotelu Kotyza v Humpolci, Horní náměstí č. 5. Více informací najdete na Facebooku Eco Power Energy (22.6.2016, 14:32)

 • Rittich do NHL!

  Čer
  10

  Jihlavský odchovanec David Rittich míří do NHL. Třiadvacetiletý gólman, který v minulých dvou sezonách působil v extraligové Mladé Boleslavi, podepsal roční kontrakt s organizací Calgary Flames. Informoval o tom klubový web Bruslařského klubu. (10.6.2016, 14:51)

 • Bruslení pro seniory

  Čer
  6

  V letních měsících nebudou vyhrazeny pravidlené pondělní hodiny pro bruslení seniorů. Senioři mohou využít termíny klasického bruslení veřejnosti dle rozpisu ledu (více zde). (6.6.2016, 09:58)

 • Mandát míří do Albany

  Čer
  2

  Jan Mandát bude příští sezonu hrát v týmu Albany Devils, farmářském týmu New Jersey Devils. Odchovanec jihlavského hokeje a držitel bronzu z extraligy staršího dorostu sezony 2012-13 působil v předchozích třech sezonách v kanadské juniorské lize QMJHL. Za Albany, které hraje farmářskou soutěž AHL (American Hockey League), nastupoval v minulé sezoně např. Vojtěch Mozík či Pavel Zacha. (2.6.2016, 10:10)

 • Nový web EcoPowerEnergy

  Kvě
  26

  Společnost Eco Power Energy, další generální partner Dukly, spustila nové webové stránky. Najdete na nich mj. nový výhodný a celorepublikový tarif dodávky elektřiny a plynu „DUKLÁK“. Na nový web firmy i tarif DUKLÁK se můžete podívat zde. (26.5.2016, 15:17)

 • » Archiv aktualit
 
Peníze zpět E-shop E-shop Promo team Ptejte se Ultras HCD

kraj Vysočina

Základní škola Seifertova Jihlavská amatérská hokejová liga

 
Jihlava

Generální partner

Ježek

Hlavní partneři


psj
lapek
nemecpartners
kronospan
asa-group
vysocina
metrostav
motorpal
podzimek
lighting
expert
eurovia

Partneři klubu

stormware
sepos
czloko
logoshop
osmont
mitech
agrostav
m-soft
grand-cafe

autodobrovolny


Copyright © 2002-2016 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.


Hokejky | Zakłady bet365 | Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny