HC Dukla Jihlava

HC Dukla Jihlava
 

Dukla vyjede na led ve středu, o...

Hokejistům A-týmu pomalu končí dovolená, k prvnímu oficiálnímu tréninku se svěřenci trenéra Petra Vlka sejdou ve středu 27. července dopoledne. Kromě...

Poděkování partnerům Mezinárodní...

Šestý ročník Mezinárodní česko-finské hokejové školy a druhý ročník Mezinárodní česko-finské florbalové školy spolu s Mezinárodním česko-finským...

Na tenhle tým budu dlouho...

Znovu po dvou letech má Dukla Jihlava ve svých řadách medailistu z světového hokejbalového šampionátu. Je jím Richard Peschout, jenž ke dvěma...

Příprava Dukly
na novou sezonu

Příprava Dukly
na novou sezonu

Partneři
ISS 2016

Partneři
ISS 2016

Bronzový hokejbalista
Richard Peschout

Bronzový hokejbalista
Richard Peschout
 
24.7.2016
Tomáš Lysý

Češi úspěšně zvládli přelet do Finska, Mezinárodní sportovní škola začala

Češi úspěšně zvládli přelet do Finska, Mezinárodní sportovní škola začala

Aklimatizační den má za sebou česká část Mezinárodní sportovní školy. Rekordní výprava, čítajících 88 osob, přistála v sobotu krátce po 16 hodině (15 hodině českého času) na finském letišti Vantaa v Helsinkách. Hned poté následoval přesun do Pirkkaly k místnímu hokejovému stadionu a večeře v nedaleké restauraci. Náročný přesun na sever Evropy se na některých hráčích podepsal, večerka byla dodržena téměř bez problémů. Již v sobotu čeká mladé hráče zahájení šestidenního kempu.

Celý text


Archiv článků


 
MLÁDEŽ

20.7.2016
Tomáš Lysý

Na tenhle tým budu dlouho vzpomínat, hodnotí bronzový medailista Richard Peschout mistrovství světa juniorů v hokejbalu

Znovu po dvou letech má Dukla Jihlava ve svých řadách medailistu z světového hokejbalového šampionátu. Je jím Richard Peschout, jenž ke dvěma stříbrným medailím z mistrovství světa U-16 v roce 2012 a o dva roky později v kategorii U-18 přidal nyní bronzový kov z juniorského MS v anglickém Sheffieldu. „Radost už máme za sebou, přece jen mistrovství skončilo minulý týden. Šampionát pro mě byl zase novou zkušeností a jsem za ní moc rád,“ říká útočník juniorského týmu Dukly, který v hokejbalu hraje za klub ELBA DDM Ústí nad Labem.

Celý text


20.7.2016
Zdeněk Drla

Mladší dorostenci zahájí novou extraligovou sezonu v pražském Edenu

Dalším mládežnickým týmem Dukly Jihlava, který zná jízdní řád své soutěže, jsou mladší dorostenci. Svěřenci trenéra Petra Svobody budou v sezoně 2016/2017 působit znovu ve skupině Střed. Oproti sezoně minulé je čekají dva "noví" soupeři - Slavia Praha a Tábor. A právě v pražském Edenu zahájí jihlavští mladíci ve čtvrtek 1. září 2016 svoje působení v novém ročníku ELIOD extraligy mladšího dorostu.

Celý textArchiv článků


Přestupy


Hráč měsíce

Momentálně neprobíhá žádné hlasování

Výročí

Muži:


Tip: Levné posilovací stroje v ČR

Rozpis ledu Rozpis ledu

 • S Duklou v Dubnici

  Čer
  21

  Přípravný zápas s Duklou Jihlava odehraje Dukla Trenčín v pátek 26. srpna kvůli rekonstrukci stadionu Pavla Demitry (výměna mantinelů a rekonstrukce chlazení) v Dubnici nad Váhem. Pokud jihlavští fanoušci vyrazí na duel dvou stejnojmenných týmů, mají šanci poznat další slovenský zimní stadion. Trenčín o tom informuje na svém klubovém webu. (21.7.2016, 19:10)

 • Grebenjuk nedopoval

  Čer
  21

  Disciplinární komise Tipsport extraligy se na základě sdělení Antidopingového výboru ČR zabývala podezřením z porušení pravidel o dopingu jihlavským obráncem Alexandrem Grebenjukem, kterému byl po dubnovém barážovém duelu v Karlových Varech prokázán v jeho těle výskyt meldonia. Antidopingoví komisaři objevili 0,29 mikrogramu této látky na mililitr moči. Vzhledem k tomu, že mezní hodnota byla stanovena na 1 mikrogram na mililitr moči, bylo s Grebenjukem disciplinární řízení zastaveno. Ruský obránce tak může nadále působit v soutěžích řízených ČSLH. Informoval o tom web hokej.cz. (21.7.2016, 18:10)

 • Peschout má bronz

  Čer
  12

  Zanedlouho devatenáctiletý útočník Dukly Jihlava Richard Peschout vybojoval na juniorském mistrovství světa v hokejbalu v britském Sheffiledu s českým reprezentačním výběrem do dvaceti let bronzové medaile, když v zápase o třetí místo porazili čeští mladíci Spojené státy americké 5:4. Peschout se na výhře coby asistent kapitána podílel dvěma přihrávkami. (12.7.2016, 23:41)

 • U20 podlehla Kanadě

  Čer
  12

  Čeští reprezentanti do 20 let podlehli ve é zápase na juniorském mistrovství světa v hokejbalu v britském Sheffieldu Kanadě 1:4 a v úterý od 12 hodin si tak zahrají "jen" o světový bronz. Soupeřem jim bude výběr USA. (12.7.2016, 00:04)

 • Mandát na kemp Devils

  Čer
  11

  Jihlavský odchovanec Jan Mandát se od 12. do 16. července zúčastní letního kempu New Jersey Devils. Dvacetiletý útočník, který by měl v nadcházející sezoně působit v týmu AHL Albany Devils, dostal pozvánku do přípravy týmu NHL. (11.7.2016, 20:04)

 • » Archiv aktualit
 
Peníze zpět E-shop E-shop Promo team Ptejte se Ultras HCD

kraj Vysočina

Základní škola Seifertova Jihlavská amatérská hokejová liga

 
Jihlava

Generální partner

Ježek

Hlavní partneři


psj
lapek
nemecpartners
kronospan
asa-group
vysocina
metrostav
motorpal
podzimek
lighting
expert
eurovia

Partneři klubu

stormware
sepos
czloko
logoshop
osmont
mitech
agrostav
m-soft
grand-cafe

autodobrovolny


Copyright © 2002-2016 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.


Hokejky | Zakłady bet365 | Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny