HC Dukla Jihlava

HC Dukla Jihlava
 

Novou smlouvu s Duklou podepsal...

Novou smlouvu s Duklou Jihlava podepsal devatenáctiletý útočník Lukáš Anděl. S klubem se dohodl na ročním pokračování. „Jednání bylo ze strany klubu...

Aukce originálních dresů z...

Patříte ke sběratelům dresů Dukly Jihlava nebo prostě chcete mít památku na nedávno skončenou sezonu, jenž byla završena sladkou tečkou v podobě...

Dukla hledá nové redaktory!

Máte rádi Duklu a chcete se podílet na chodu našeho opět extraligového klubu? Neváhejte a přihlašte se nám! Hledáme do týmu nové redaktory a...

Kádr Dukly Jihlava

Kádr Dukly Jihlava

Aukce dresů
sezony 2016/2017

Aukce dresů
sezony 2016/2017

Zajímavá práce ze zákulisí klubu

Zajímavá práce ze zákulisí klubu
 
25.5.2017
Tomáš Lysý

Populární Kurz bruslení pro děti skončil. Jeho další cyklus bude znovu otevřen na podzim

Populární Kurz bruslení pro děti skončil. Jeho další cyklus bude znovu otevřen na podzim

V dubnu 2017 skončil jarní turnus oblíbeného Kurzu bruslení pro děti. „V tomto kurzu jsme vyzkoušeli několik alternativ vedení lekcí, např. kruhový trénink - stanoviště. Děti se k nám opakovaně vrací, zájem o kurz je obrovský. Prioritou těchto lekcí je zábava, při které se děti učí bruslit. Ráda bych poděkovala všem trenérům a instruktorkám. Těšíme se na děti opět na podzim 2017,“ řekla vedoucí kurzu Linda Haferníková. Přihláška do podzimního cyklu Kurzu bruslení pro děti bude zveřejněna na webových stránkách Dukly začátkem září tohoto roku. Veškeré dotazy Vám rád zodpoví Realizační tým oddílu krasobruslení Dukla Jihlava - mládež.

Celý text


Archiv článků


 
MLÁDEŽ

25.5.2017
Tomáš Lysý

Jihlavské krasobruslařky se zúčastnily závodů Wolf Cup 2017 v Rakousku

Krasobruslařky z Jihlavy se zúčastnily závodů Wolf Cup 2017 v rakouském St. Pöltenu. Tým Gemini a tým Ice Flowers získal zlaté medaile ve svých kategoriích, tým Tempo porazil soupeřky z Vídně a dovezl stříbro. „V krasobruslení je trendem spolupracovat na mezinárodní úrovni a sdílet know-how, pořádat společné kempy a podporovat se v závodění. V St. Pöltenu je ideální sportovní prostředí - areál, který spojuje mnoho sportovních odvětví,“ prozradila trenérka Linda Haferníková s tím, že oddíl krasobruslení Dukla Jihlava – mládež se přátelí s krasobruslařskými kluby ve Vídni, St. Pöltenu a nově i v Korutanech.

Celý text


7.4.2017
Jaroslav Wollmann

Mladí Dukláci ročník 2006 obsadili na turnaji v Havlíčkově Brodě stříbrnou pozici

Ve dnech 31. března až 2. dubna se mladí dukláci ročníku 2006 zúčastnili výborně obsazeného turnaje v nedalekém Havlíčkově Brodě. Soupeři jim byli týmy domácích, Třince, Liberce, Hradce Králové, Komety Brno, Českých Budějovic a Slavie Praha. S Pražany si to jihlavští mladíci rozdali o první místo. Těsná prohra 1:2 znamenala krásnou stříbrnou pozici. Přes spousty slz a zklamání kluků po závěrečném boji patří jihlavským nadějím pouze slova chvály a uznání. Krom vítězství v lize mladších žáků a zlata z domácího turnaje tak putují do sbírky kluků narozených v roce 2006 ještě stříbrné medaile, čímž korunovali letošní veleúspěšnou sezonu.

Celý textArchiv článků


Zápasy

1.koloút 1.8. OLO - JIH
2.koloút 8.8.18:00JIH - KOM
3.koločt 17.8.18:00KOM - JIH
4.koloút 22.8.18:00JIH - OLO

Přestupy


Hráč měsíce

Momentálně neprobíhá žádné hlasování

Výročí


Tip: Levné posilovací stroje v ČR

Rozpis ledu Online předprodej Živé vysílání

 • Bezpečnostní služba

  Kvě
  23

  HC Dukla Jihlava vyhlašuje poptávkové řízení na poskytovatele bezpečnostních služeb. Více informací naleznete zde. (23.5.2017, 16:54)

 • Pořadatelská služba

  Kvě
  23

  HC Dukla Jihlava vyhlašuje poptávkové řízení na poskytovatele pořadatelských služeb. Více informací naleznete zde. (23.5.2017, 16:52)

 • Odstávka zimáčku

  Kvě
  1

  Od 1. května probíhá plánovaná technologická odstávka na malé hale. Znovu si budete moci na zimáčku zabruslit od 6. června. (1.5.2017, 14:26)

 • Tisková konference

  Dub
  26

  Na YouTube kanálu HZStv1 se můžete podívat na kompletně celý záznam z posezonní tiskové konference. Odkaz zde. (26.4.2017, 20:34)

 • Legenda pomáhá 2. kolo

  Dub
  18

  Na webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE. (18.4.2017, 13:58)

 • » Archiv aktualit
 
Peníze zpět E-shop E-shop Ptejte se Spolek fanoušků HCD Ultras HCD Základní škola Seifertova kraj Vysočina

Jihlavská amatérská hokejová liga

 
Jihlava

Generální partneři

Ježek

Hlavní partneři


psj
ARDON SAFETY s.r.o.
lighting
osmont
nemecpartners
kronospan
metrostav
eurovia
podzimek

Partneři klubu

stormware
sepos
czloko
Skitus Project Engineering s.r.o.
logoshop
AUTOCENTRUM - ROZKOŠ, s.r.o.
lapek
K + B Elektro Expert
FCC Česká republika, s.r.o.
mitech
BISON sportswear, s.r.o.
JEDNOTA JH – TERNO
STŘÍDA SPORT, s.r.o.
agrostav
m-soft
grand-cafe

autodobrovolny


Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.


Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny