HC Dukla Jihlava

HC Dukla Jihlava
 

Jiří Holík získal Cenu města...

V polovině května 2016 byl Gotický sál jihlavské historické radnice svědkem slavnostního aktu a jedné z nejvýznamnějších událostí města vůbec....

Radní možnost nákupu licence...

Rada města Jihlavy jako Valná hromada HC Dukla Jihlava projednala na svém čtvrtečním jednání nabídku Karlových Varů na odkup extraligové licence a...

Třebíč, Olomouc, Karlovy Vary a...

Tradiční regionální rival z Třebíče, domácí turnaj k šedesátinám klubu s extraligovými týmy Olomouce a Karlových Varů, který ozdobí účast týmu z...

Ocenění
Jiřího Holíka

Ocenění
Jiřího Holíka

Sezona 2016/2017

Sezona 2016/2017

Přípravné zápasy
Dukly Jihlava

Přípravné zápasy
Dukly Jihlava
 
25.5.2016
Jaroslav Wollmann

U některých hráčů jsem postrádal větší zápal, říka Karel Nekvasil

U některých hráčů jsem postrádal větší zápal, říka Karel Nekvasil

V uplynulé sezoně vedl jako hlavní trenér rezervu mladšího dorostu a zároveň působil jako asistent u extraligové juniorky. Karel Nekvasil toho za loňský ročník tedy nacestoval opravdu hodně. „Během sezony se stalo, že jsem 4 dny po sobě jel na venkovní zápasy, ale taky se to zvládlo," říká v rozhovoru držitel licence B, ale zároveň student druhého ročníku na zisk licence A.

Celý text


Archiv článků


 
MLÁDEŽ

21.5.2016
Jaroslav Wollmann

Myslím, že jsme hráče dokázali posunout vpřed, říká Patrik Augusta

V sezoně 2015/16 trénoval jihlavské juniory a zároveň byl asistentem Roberta Reichela u reprezentace do 18 let. Patrik Augusta se tedy v uplynulé sezon rozhodně nenudil a práce měl až nad hlavu. Pod jeho vedením se mladíci Dukly dokázali probojovat do play-off, kde však narazili na Spartu Praha. Což se pro jedno z nejmladších mužstev v soutěži ukázalo jako těžká překážka. A jak nedávno skončený ročník viděl sám trenér?

Celý text


12.5.2016
Tomáš Lysý

Dokázala se utvořit parta s hráči, kteří kabinu vedli tím správným směrem, pochvaluje si trenér staršího dorostu Štěpán Moravec

Podruhé za sebou se starší dorostenci Dukly probojovali z B-nadstavby do play-off a podruhé za sebou ukončili svojí pouť vyřazovacími boji v prvním kole. V letošním osmifinále extraligy byl nad síly jihlavského staršího dorostu Chomutov, pozdější finalista. Ačkoliv v prvním utkání, které rozhodovaly až samostatné nájezdy, byla Jihlava blízko k výhře, nakonec se radovali Piráti. Stejně jako v dalších dvou zápasech. „Teď už mohu říct, že s takto silným ročníkem jsme postup do play-off považovali za povinnost. Bohužel jsme zaplatili daň za to, že jsme nastoupili proti skvěle připravenému Chomutovu,“ ohlíží se za celou sezonou kouč staršího dorostu Štěpán Moravec.

Celý textArchiv článků


Anketa

Jaký čas začátku utkání byste preferoval/a ?

 
5%

 
7%

 
3%

 
14%

 
72%

Počet hlasujících: 503

Přestupy


Hráč měsíce

Momentálně neprobíhá žádné hlasování

Výročí


Tip: Levné posilovací stroje v ČR

Rozpis ledu Rozpis ledu

 • Nový web EcoPowerEnergy

  Kvě
  26

  Společnost Eco Power Energy, další generální partner Dukly, spustila nové webové stránky. Najdete na nich mj. nový výhodný a celorepublikový tarif dodávky elektřiny a plynu „DUKLÁK“. Na nový web firmy i tarif DUKLÁK se můžete podívat zde. (26.5.2016, 15:17)

 • Bruslení v pátek od 20h

  Kvě
  25

  Bruslení veřejnosti proběhne na zimáčku (tréninkové hale) v pátek 27. května 2016 od 20 do 21 hodin. Kompletní rozpis ledové plochy na celý týden najdete zde, rozpis na následující týdny k zobrazení zde. (25.5.2016, 13:29)

 • Přátelské utkání WLHL

  Kvě
  23

  Česká televize přinesla během přestávkového programu sobotního semifinále MS 2016 mezi Kanadou a USA reportáž o přátelském utkání Legend Ruska a výběrem světových legend, který proběhl v pátek 19. května 2016 v rámci projektu World Legends Hockey League (Světová hokejová liga legend). Ve výběru světa nastoupil mj. jednatel Dukly Jihlava Bedřich Ščerban, který hrál v obranné dvojici s Chrisem Cheliosem. Na reportáž se můžete podívat na Facebooku Dukly (23.5.2016, 10:22)

 • Liga Legend pokračuje

  Kvě
  21

  Světová hokejová liga legend (World Legend Hockey League), která byla založena loni na popud vynikajícího ruského útočníka Pavla Bureho, bude pokračovat i v příštím roce. Oznámili to ruští pořadatelé na sklonku právě probíhajícího mistrovství světa. Stalo se tak před zahájením zápasu mezi legendami Ruska a výběrem světa (9:5), za který nastoupil i jednatel Dukly Jihlava Bedřich Ščerban. Příští rok bude hrát Ligu Legend sedm mužstev, nově se přidá Francie a jedná se také o přistoupení Kanady, USA a Švýcarsku. Celý článek najdete na serveru hokej.cz (21.5.2016, 09:49)

 • Stanislav Neveselý - 80

  Kvě
  17

  Legendární trenér Stanislav Neveselý, jenž 17. května 2016 oslaví osmdesáté narozeniny, bude hostem pořadu Dobré dopoledne ve vysílání Českého rozhlasu Region - Vysočina. Pořad si můžete pustit živě zde nebo na frekvencích 87,9 FM a 90,1 FM. Po vysílání bude možné poslechnout si pořad zpětně v audioarchivu. (17.5.2016, 11:04)

 • » Archiv aktualit
 
Peníze zpět E-shop E-shop Promo team Ptejte se Ultras HCD

kraj Vysočina

Základní škola Seifertova Jihlavská amatérská hokejová liga

 
Jihlava

Generální partner

Ježek

Hlavní partneři


psj
lapek
nemecpartners
kronospan
asa-group
vysocina
metrostav
motorpal
podzimek
lighting
expert
eurovia

Partneři klubu

stormware
sepos
czloko
logoshop
osmont
mitech
agrostav
m-soft
grand-cafe

autodobrovolny


Copyright © 2002-2016 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.


Hokejky | Zakłady bet365 | Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny