Prodloužení spolupráce v těžké době! Agrotrans Otice je nadále partnerem Dukly

16.10.2020 / Tomáš Lysý

Jen více podobných zpráv! V aktuálním těžkém období, kdy (nejen) sportovní kluby strádají přerušením soutěží vinou koronaviru, prodloužila Dukla Jihlava spolupráci s firmou Agrotrans Otice. Společnost, která se zabývá importem, prodejem a servisem zemědělské techniky a provozováním specializovaného zemědělského pneuservisu, je partnerem jihlavského hokeje od extraligové sezony 2017/2018 - čtěte více zde. Prodloužení spolupráce si samozřejmě váží také Bedřich Ščerban, jednatel Dukly Jihlava: „Je to pro nás velmi důležitý podpis. Nacházíme se ve složitém období. O to více si ceníme našich partnerů a sponzorských smluv. Děkujeme.“

Agrotrans Otice s.r.o.

Firma byla založena panem Ing. Vladimírem Poštulkou v roce 1993 se záměrem prodávat zemědělskou techniku.

Nejprve šlo o dánské značky –JF-, Bogballe a Kongskilde. Díky velkému zájmu ze strany zemědělců o speciální zemědělské pneu se společnost zaměřila také na tento sortiment, kterému do té doby nebyla věnována téměř žádná pozornost. V návaznosti byl spuštěn provoz zemědělského pneuservisu.

Do roku 2000 si společnost vybudovala stabilní pozici v celé oblasti severní Moravy. Stavěla především na renomovaných značkách, ke kterým přibyla např. dopravní a aplikační technika Annaburger. V roce 2006 vznikla právnická osoba s názvem Agrotrans Otice s.r.o.

V současné době se firma zabývá prodejem pícninářské, aplikační, dopravní a manipulační techniky. Zajímavý podíl na prodeji má speciální příslušenství pro traktory, jako jsou závěsné spojovací systémy rakouské firmy Scharmüller, a přední zvedací zařízení holandského výrobce Zuidberg.

Dodávanou techniku také firma propaguje nasazením přímo u zákazníků ve formě provádění prací ve službách. Mimo to se společnost pravidelně účastní veletrhů, výstav, polních předvádění apod.

Od začátku se Agrotrans Otice snaží stavět na kvalitním záručním a pozáručním servisu. O potřeby zákazníků se nyní stará 13 pracovníků. Nový areál firmy ve Štáblovicích (od roku 2008) umožnil rozšířit skladové prostory a servisní zázemí.

Ing. Vladimír Poštulka
jednatel Agrotrans Otice s.r.o.

Zdroj: O firmě Agrotrans Otice s.r.o.


Napsáno o Agrotrans Otice s.r.o.

Reference