Akce – Informace pro média

Informace pro média

Akreditace na zápasy Chance Ligy 2023/2024:

JEDNORÁZOVÉ AKREDITACE
O jednorázové akreditace na jednotlivá utkání Chance Ligy je možné žádat pouze u pana Vladimíra Šťastného na e-mailové adrese stastny@hcdukla.cz, a to nejpozději 24 hodin před oficiálním začátkem zápasu. Jestliže není stanoveno jinak, domácí zápasy HC Dukla Jihlava jsou v oficiálních hracích dnech středa a vložená pondělí v 17:30 hodin, víkend a svátky v 16:30 hodin. Na pozdější žádosti nemusí být brán zřetel. Pokud bude jednorázová akreditace schválena, bude připravena u VIP/služební vchod na dlouhé straně Zimního stadionu Pelhřimov nejdříve 60 minut před začátkem utkání. Tato akreditace opravňuje ke vstupu na Zimní stadion Pelhřimov i na Press tribunu (pohledem od ledové plochy na VIP prostor vpravo).

CELOSEZONNÍ AKREDITACE
O celosezonní akreditaci je možné zažádat pouze u pana Vladimíra Šťastného na e-mailové adrese stastny@hcdukla.cz. Pokud bude celosezonní akreditace schválena, je možné jí vyzvednout po domluvě s panem Šťastným.

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY:

V přípravném období probíhají ohlasy s hráči domácího týmu těsně po skončení zápasu v MIX ZÓNĚ u kabiny A-týmu u vchodu na ledovou plochu. Stejně tak zde bude k dispozici na ohlasy trenér domácího týmu. Hostující hráče a trenéry si média řeší individuálně po dohodě s realizačním týmem soupeře.

SEZONA - MIXZÓNA, OHLASY S HRÁČI, TISKOVÁ KONFERENCE:

Domácí tým: Pozápasové ohlasy s hráči domácího týmu je možné pořídit cca 10 minut po skončení zápasu v MIX ZÓNĚ u kabiny A-týmu HC Dukla Jihlava.

Hosté: Rozhovory s hráči hostujícího týmu je možné pořídit v prostoru u kabiny hostů po dohodě se členy realizačního týmu hostů.

Tisková konference s trenéry obou týmů proběhne cca 15 minut po skončení zápasu v MIX ZÓNĚ u kabiny A-týmu HC Dukla Jihlava.