Těšíme se na další zápasy a držíme Dukle palce, říká Jan Kutálek z CZ LOKO

07.10.2021 / Tomáš Lysý

Společnost CZ LOKO je jedním z nejvýznamnějších klubových partnerů, zastává post klubového partnerství. Nad rámec tohoto sponzoringu byl největší evropský výrobce posunovacích lokomotiv ještě partnerem utkání Dukla – Třebíč. Na prvním derby Vysočiny bylo přítomno nejužší vedení společnosti. „Celý zápas byl skutečně nesmírně zajímavý a napínavý až do konce. Perličkou bylo prodloužení s nájezdy a souboj dvou nejlepších brankářů první ligy. Škoda, že zápas nedopadl vítězně pro Duklu. Těšíme se na další zápasy a Dukle držíme palce,“ řekl Jan Kutálek, obchodní ředitel CZ LOKO a odůvodnil volbu dvou nejlepších hráčů zápasu Jiřího Fronka a Silvestra Kuska: „Patřili totiž k těm výraznějším, možná byli nejvíce výrazní hráči zápasu. Oba dali po dvou gólech, proto naše volba byla jednoznačná.“

Jan Kutálek z firmy CZ LOKO po utkání Dukla – Třebíč 4:5 sn.

Autor videa: Petr Palovčík

Dnes v 17:30 | Muži