Offline rozhovor: Kabina 2022

HC Dukla Jihlava vyhrála finálovou sérii proti Vsetínu 4:2 na zápasy a stala se mistrem Chance ligy! Jihlavští hokejisté zároveň postoupili do baráže o extraligu, kde vyzvou za poslední roky tradičního soupeře - Rytíře Kladno.

První zápas je na programu již v neděli 17.4.2022. A právě před startem baráže nebo v jejím průběhu můžete hráčům posílat povzbuzující vzkazy. Denně je budeme tisknout a předávat hráčům do kabiny.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu HC Dukla Jihlava, s.r.o. výslovně zakázáno. Děkujeme.