Offline rozhovor: Lukáš Anděl

Offline rozhovor: Lukáš AndělJe odchovancem jihlavského hokeje. Vyčníval již od útlých žákovských kategorií, kde sbíral bod za bodem. Řeč je o útočníkovi Lukáši Andělovi, jenž v sezoně 2012/2013 patřil k oporám bronzového staršího dorostu Dukly, ač byl věkem ještě mladší dorostenec. Debut za jihlavský A-tým si odbyl za další dva roky. Ačkoliv jej loni při krátkém hostování v Havířově přibrzdilo zranění, znovu se vrátil do kádru trenérů Petra Vlka a Františka Zemana. Ba co víc, v červenožlutém dresu se 21. dubna 2017 radoval z postupu do extraligy.
Nyní se můžete dvacetiletého útočníka ptát na vše, co Vás zajímá, v offline rozhovoru. Jak pamatuje na tehdejší úspěšnou sezonu staršího dorostu pod vedením kouče Františka Zemana? Jak si rozumí s parťáky Lukášem Žálčíkem a Michalem Hlinkou? Co je pro něj nejlepším relaxem od hokeje?
Nejen tyto otázky můžete pokládat do pátku 12.1.2018. "Andy" Vám poté na otázky odpoví, tři dotazy navíc zodpoví do kamery.

Pozn.: Vyjadřujte se, prosím, slušně. Veškeré vulgární projevy budou smazány. Při psaní používejte diakritiku (háčky, čárky). Než otázku odešlete, přečtěte si ji ještě jednou, vyvarujete se tak pravopisných chyb. Každý tazatel může položit maximálně tři otázky, aby se dostalo i na další fanoušky... ;-)

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 21 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Vládˇa (ladinek69@seznam.cz - Jihlava DUKLA) 12. 1. 2018, 21:31
Ahoj Lukáši,pozdravuj tátu,už sem ho dlouho nevidel :-) a už se nefotˇ s Honzou K.,ten má v hlavě jen fotbal a Duklu stále kritizuje :-))))))))))) at se daří celýmu týmu jak doted a play out zvládnete i s námi za zády .měj se

Odpověď:
Ahoj Vláďo, pozdrav vyřídím. Díky za info k Honzovi :) Díky za podporu, budeme se snažit společně vše zvládnout.
geofree (Dukla) 12. 1. 2018, 11:09
Ahoj Lukáši, chtěl bych se zeptat, jestli Ti Tvůj strýc předává cenné rady od alternativního trenérského štábu, který stojí okolo něho? Zde na několika metrech čtverečních je nás spousta hokejových odborníků. Obzvláště, jestli vnímáte pokřiky od nás z hlediště od fanouška zvaného Tichonov, že to hlavně musíte řezat? Přeji více ice-timu, který si zasloužíš a v případné baráži se nebojte: znovu ve třetí třetině zničíme každého hostujícího golmana pokřikem, že je díra.. Jsme s Vámi!

Odpověď:
Ahoj Geofree, rad dostávám spoustu, ale většinou se řídím podle toho, jak to cítím já. Pokřiky samozřejmě slyšíme, ale v zápalu boje je nevnímáme a hrajeme, co nám trenér řekne. Díky za podporu, snažíme se celý zápas podávat co nejlepší výkon a ne jenom třetí třetinu, to by bylo málo.
karlos (Dukla) 10. 1. 2018, 20:02
Ahoj Lukáši, pár otázek pro tebe a budu rád , když mi je zodpovíš.
1. Nebude otázka , ale pochvala , že ve WSM při vší úctě jsi byl hráč na hraně sestavy a v extralize patříš v Dukle k nejlepším.
2. Jaký je tvůj hokejový vzor a tvé sny do budoucnosti?
3.Kdo je DJ kabiny?
4. Co říkáš na domácí návštěvnost, čekali jste větší ?
5.Probíráte v kabině atmosféru ?
6. Nebojíte se , že vám spadne někdy střecha na hlavu ? Statik ji označil už na hraně životnosti.
7. Udrže tu extraligu !!

Odpověď:
Ahoj Karlosi, Lukáš Anděl odpověděl zde. :)
Pometlo 10. 1. 2018, 16:20
Držím palce, ať vybojujete co nejvíc bodů a nemusím se zase nervovat na baráži.

Odpověď:
Ahoj, děkujeme, snažíme se každý zápas až do konce.
Miroslav (Jihlava / HCD) 5. 1. 2018, 20:09
Ahoj Andy,
co tam děláte? na tohle se nedá dívat
začněte vyhrávat. A vyřit panu trenérovi ať vás naučí přesilovky.
naučte se to hrát,držím vám pěsti, ať se vám daří ahoj

Odpověď:
Ahoj Mirku, díky za podporu, přesilovky samozřejmě trénujeme a snažíme se je zlepšit od začátku sezony. Myslím si, že se přesilovky o dost zlepšily.
Andy (andrejka.zeiserova@seznam.cz - Dukla Jihlava) 28. 12. 2017, 23:32
Ahoj Lukáši chtěla bych se ještě zeptat jak si nejlépe odpočineš od hokeje a s kterým z hráčů si rozumíš nejlíp na ledě a i třeba mimo led. Děkuju za odpověď a přeju další úspěchy a hlavně góly.

Odpověď:
Andy zdraví Andy! :) Od hokeje si nejlépe odpočinu filmem nebo jiným sportem. Na ledě si nejlépe rozumím s Žálčou a Hlínou, hrajeme spolu už delší dobu a jsme sehraní. Mimo led si rozumím se všemi, ale mladší hráči jsou mi bližší. Díky za podporu.
Bronislav (bronikmasil@gmail.com - Jihlava / HCD) 28. 12. 2017, 20:58
Ahoj Lukáši,
vše nejlepší tobě i tvému týmu.
přemýšlíš že bys v budoucnosti šel hrát za jiný tým?
Proti jakému týmu se ti hraje nejlépe?
S jakými hráčemi se ti hraje nejlépe na ledě?

Ať se vám daří, udržíte se v Extralize a kdybys mi chtěl dát od tebe něco podepsaného mám tam gmail a můžeme se domluvit.
Ahoj

Odpověď:
Ahoj Bronislave, Lukáš Anděl odpověděl zde. :)
Filip (HCD) 18. 12. 2017, 11:23
Ahoj, čím to je, že se v extralize dokážeš prosadit víc než ve WSM lize? Jaký byl nejlepší gólman, před kterým jsi hrál? Který soupeř je tvůj oblíbený a který tvůj neoblíbený? Díky.

Odpověď:
Ahoj Filipe, je to tím, že jsem se na tuto sezonu ohromně těšil a chtěl jsem se na extraligu připravit co nejlépe to šlo. Gólmanů, se kterými jsem hrál, bylo spoustu. Nejde říct, který byl nejlepší. Oblíbeným soupeřem jsou hokejovější týmy, jak už jsem odpovídal na kameru. A neoblíbené jsou ty, jenž hrají hodně defenzívně.
Jirka (jiri.juranek720@gmail.com - Dukla <3) 17. 12. 2017, 12:40
Ahoj Lukáši.
1. Jak se nejlépe odraguješ od hokeje ?
2. S kým si nejvíce rozumíš v kabině ?

Odpověď:
Ahoj Jirko, Lukáš Anděl odpověděl zde. :)
Ája ( - Jihlava ) 17. 12. 2017, 11:36
Ahoj Lukáši,
chtěla bych se zeptat na tyto otázky.
1. Věnuješ se ve volném čase i jinému sportu?
2. Když jsi byl malý, měl jsi nějaký hokejový vzor?

Předem díky za odpověď.
Ája

Odpověď:
Ahoj Ájo, samozřejmě že věnuji. Ke sportu mám kladný vztah. Nejraději si chodím zahrát tenis. Když jsem byl menší, tak to byl Jágr, jako každý. Ale postupem času jsem si oblíbil Patricka Kanea z Chicaga.

Další stránky
123>>