Offline rozhovor: Marketingové oddělení


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu HC Dukla Jihlava, s.r.o. výslovně zakázáno. Děkujeme.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 624 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Josef Dalecký (pepadalecky@email.cz - Dukla Jihlava) 10. 10. 2019, 15:13
Zdravím, spíš menší prosba. Šla by při utkáních A-týmu do repertoáru zařadit písnička Baltimora-Tarzan Boy ? Díky.

Odpověď:
Dobrý den, pane Dalecký, zařadíme již do rozbruslení na následující domácí zápas. Snad jí uslyšíte :) Tomáš Lysý, HC Dukla Jihlava.
Jan Roháček (rohacekjan81@gmail.com - Jihlava 1) 28. 9. 2019, 07:36
Zdravím, nemám dotaz ale prosbu, u vchodu od polytechny chybí odpadkový koš na cigarety, o přestávce se tam nahrne spousta kuřáků a vajgly končí za zemi..

Odpověď:
Ahoj Honzo, díky za připomínku. Otázky jsem si bohužel všiml až nyní. Zajistíme samozřejmě nápravu. Hezký den, Tomáš Lysý, HC Dukla Jihlava.
Kateřina (Katrin.Zapletalova@seznam.cz - Tištín-Jihlava) 27. 4. 2019, 21:08
Dobrý večer, mám na vás otázku. Zajímá mě jestli je možné mít v nabídce fan-shopu zimní ponožky velikost 42 , případně jestli budou v prodeji ty co máte v nabídce? S pozdravem Kateřina Zapletalová

Odpověď:
Dobrý den, paní Zapletalová, ponožky ve fanshopu v nabídce jsou, ale spíše celosezonní. Spíše se zkuste zeptat provozovatele fanshopu a eshpou, zda na další zimu neplánuje rozšíření ponožek přímo na zimu - kontakt zde. Hezký den, Tomáš Lysý, HC Dukla Jihlava.
Pepino2 (dukyfan@seznam.cz - Dukla jihlava) 12. 3. 2019, 20:55
Dobrý den,
v platnosti permanentek, které uvádíte na úvodní stránce nemáte uvedeny permanentky na stání za 2550 Kč -> platí tedy, nebo ne ? díky za doplnění

Odpověď:
Dobrý den, v platnosti na play-off byly permanentky dvou druhů:
Na základní část + play-off
Celosezonní (příprava, základní část, play-off, baráž)
Naopak na play-off neplatily permanentky zakoupené jen na základní část. Hezký den, Tomáš Lysý, HC Dukla Jihlava.
Milan (skoupy88@seznam.cz - Jihlava) 24. 2. 2019, 22:24
Dobrý den,chtěl bych vás velmi pochválit za zpracování webu a včasných ohlasů trenérů atd.....
Ale co považuju za velmi nedostatečné je pouštění hudby při zápase A-týmu o přerušeních,po gólu atd...skoro se žádná nepouští a tvoří to pak divnou atmosféru. Jestli by nebylo dobré kdyby pan Drla místo stání mezi trestnýma lavicema,sedl za nějaký mixážní pult a věnoval se tomuto. Určitě jste byly na ostatních stadionech a víte jak by to mělo vypadat (třeba Třebíč).
děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, Milane, jelikož jste se na stejnou otázku ptal i v sekci redakce, zkopírujeme Vám sem odpověď pana Drly: Dobrý den, díky za pochvalu webu. Dělá na tom několik lidí, největší podíl na tom má ale kolega Tomáš Lysý. K vaší druhé části příspěvku: Jsme rádi, že nám ozvučení alespoň trochu jede, je na hraně (možná za hranou) životnosti, takže na žádné diskotéky to není. Píšete, že se podle vás skoro žádná nepouští, takže připouštíte, že se skutečně nějaká pouští. Je tady i druhá rovina. Ve chvíli, kdy se hudba pustí a ve stejnou chvíli začne skandovat kotel, tak zase dostáváme vyčiněno (mnohdy nevybíravě = sprostě), že kvůli hudbě nemůžou fandit... Samozřejmě bych byl rád, kdyby to bylo jako na některých velkých stadionech nejen u nás, ale třeba i v zahraničí (příklad Třebíče ponechme stranou), ale současný stav techniky nám to neumožňuje a vzhledem k tomu, že "bagry už jsou v zatáčce", tak nová technika ani nebude pořízena. Snažíme se ji udržovat za cenu nemalého úsilí v alespoň takhle provozuschopném stavu. Mějte hezký den, Zdeněk Drla
Vladimír Mátl (vladimir.matl@seznam.cz - Praha/Dukla) 22. 9. 2018, 17:57
Dobrý den,
je skvělé, že zápasy Chance ligy vysílá Hokejka tv. Vzhledem k tomu, že se jedná o celostátní profi vysílání oproti lokální, jistě záslužné práci Promo teamu, i komentář by tomu měl odpovídat. Komentátor s Č.B. a Kadaní měl úroveň o level výše. Přimlouvám za to, aby z Jihlavy bylo komentovaní takové které nebude budit rozpaky jako tomu bylo v zápase s Havířovovem.Vzdyt je to také reklama Dukly.Odpověď:
Dobrý den, za komentátory odpvídá HokejkaTV. Kontaktujte je. S pozdravem, Tomáš Lysý.
Pavel (Kraty.p@seznam.cz - Jihlava) 7. 8. 2018, 09:25
Dobrý den, můžu se zeptat, kdo určuje míru a věk zlevněných vstupenek pro děti?Přijde mi trochu divné když desetileté dítě platí stejné vstupné jako dospělí.To už není dítě když má víc jak 130cm?

Odpověď:
Dobrý den, ceny vstupenek určuje klub HC Dukla Jihlava a schválení cen (a tedy i připomínkování apod.) podléhá vlastníku klubu, tedy městu Jihlava. Ohledně cen vstupenek pro děti: Vámi zmiňované desetileté dítě výškou nad 130 cm platí stejné vstupné jako dospělí pouze v případě vstupenky na sezení. Setkali jsme se totiž s mnohými (a úspěšnými) pokusy o podvod, kdy dospělý na sezení prošel na stadion s dětským lístkem na sezení. Děti mají slevu na stání, cena této vstupenky byla 20 Kč, nyní 30 Kč. S pozdravem Tomáš Lysý, HC Dukla Jihlava.
Jan Veselý (jenda.wesely@seznam.cz - Knínice) 19. 7. 2018, 19:10
Dobrý den!
Chtěl by jsem se zeptat na pár věcí.Jestli jsou místa pro stálé permanentkáře rezervovaná a dokdy.Zda bude obnovena Peťanova hospoda.Jaké pivo se bude točit na Horáckém stadionu a kdo bude zajišťovat osluhu na zimáku(jestli to bude zase p.Penn)
Děkuji a jsem s pozdravem Veselý

Odpověď:
Dobrý den, omlouváme se za pozdní odpověď. Info k držitelům míst pro permanentkáře z minulé sezony jsme pravidelně zveřejňovali na webu a sociálních sítích. Peťanova hospoda obnovena určitě nebude. Již před ukončením restaurace Peťanova Pizza bylo prioritou provozovatele mít hlavně prostory pro rozvoz pizzy, nikoliv mít k tomu ještě restauraci. Budeme pokračovat v původním režimu - VIP a zejména Press Centrum, které je v případě návratu do extraligy nezbytné. Provozovatelem cateringu je stále firma UDANAX. S pozdravem, Tomáš Lysý.
Petr Fejt (petr.fejt@seznam.cz - Jihlava) 2. 7. 2018, 17:11
Dobry den
kdy bude otevrena prodejna na HZS? Zatim je moznost jen pres eshop a prijde mi zbytecne platit jeste dopravu kdyz jsem primo z Jihlavy.
Dekuji za info

Odpověď:
Dobrý den, Fanshop je otevřen při přípravných i mistrovských zápasech Dukly. Nicméně je zde možnost si zboží objednat a vyzvednout na Infocentru HZS - po domluvě s provozovatelem Fanshopu a Eshopu panem Kasalým. S pozdravem, Tomáš Lysý.
Bronislav (bronikmasil@gmail.com - Jihlava / hcd) 22. 1. 2018, 07:07
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat kde se dají koupit kšiltovku kterou mají hráči při rozhovoru.

Odpověď:
Dobrý den, tuto kšiltovku najdete ve Fanshopu Dukly Jihlava nebo v Eshopu Dukly: zde. Hezký den, Tomáš Lysý.

Další stránky
123456>>