Offline rozhovor: Ivan Padělek

Bývalý jednatel Dukly Ing. Ivan Padělek děkuje všem fanouškům za dotazy a za podněty za tři roky fungování této rubriky, a omlouvá se těm fanoušků, na jejichž dotazy už jako jednatel nestačil odpovědět.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3480 odpovědí v této kategorii celkem. | Přehled offline rozhovorů


Ing. Bohumil Freisle 11. 1. 2007, 15:12
Vypravil jsem se se synem po čase na zápas Dukla : Kometa. Koupili jsme si lístek na sezení - tribuna "C". Pořadatel nás ale odmítl pustit vchodem od venkovního kluziště. Museli jsme jít z parku a prodírat se stojícími diváky. Ledovou plochu jsme zahlédli za stavu 1:2. To je nový trend, jak odradit diváky?

Odpověď:
Tribuna "C" byla uzavřena z bezpečnostních důvodů na pokyn Bezpečnostní agentury a Policie. Omlouváme se, ale jsou vytipovaná riziková utkání a na ně platí a budou platit mimořádná opatření.
Ladislav Notor 28. 10. 2006, 23:27
Udržte Moravu. Je tady nejlepší! To musíte vidět sám. Nebo ne?

Odpověď:
Je hráčem Litvínova a máme ho k dispozici, samozřejmě za úplatu, pokud ho nebude tento tým využívat.
Václav Laštovka 31. 8. 2006, 16:33
Dodatek k firmám s odpadem: Určitě nemám úplný informace, ale jestliže si někdo vstup do Dukly podmiňuje vstupem do SMJ, jejichž obraty nejsou malé, tak si myslím, že to není dobrý obchod.

Odpověď:
My dva to asi nevymyslíme, ale vše souvisí se vším.Hokej není pro drtivou většinu sponzorů výdělečnou činností a tak jsem přesvědčen, že jinak než na bázi partnerství, tzn.přínos oběma stranám, nelze větší podporu očekávat.
Václav Laštovka 29. 8. 2006, 20:50
Chci se zeptat jaký uděláte opatření po debaklu od MB. Po takovýchto výsledcích se sem žádný sponzor nepohrne (mimo teda těch odpadkových firem, ale těm o Duklu nejde). A dále by mě zajímalo jak je to s tím Boshem - jesli opravdu ukončil spolupráci s Duklou.

Odpověď:
Během osmi dnů tým odehrál 5 utkání a procestoval 30 hodin v autokaru. Neklademe až takový význam přípravnému debaklu v M.B. Mrzí nás, včetně hráčů, výpadek v úterním duelu a v dnešní odvetě se pokusíme o revanš. Náš obchodní partner BOSCH má dle svého sdělení jinou marketinkovou strategii než podporovat sport. Co se týká firem zabývajících se likvidací odpadu, tak nevím proč se o nich vyjadřujete s despektem. Samozřejmě je to pro nás naděje a věříme, že nám pomohou vrátit Duklu tam, kde bychom ji všichni chtěli vidět.
Honza Kos 16. 8. 2006, 19:57
Neuvažujete o Ježkovi (Petr Jež) jako o brankářské jedničce, v Plzni si moc nezachytá, tady už byl a podle mě by sem určitě šel - ať už na hostování nebo na přestup. Vyřešila by se tím největší slabina současného týmu.

Odpověď:
Petr je v Plzni dvojka a hledá střídavý start. Touto formou máme Jardu Suchana.
Ladislav Notor 16. 8. 2006, 13:29
Dobrý den.
Prosím vás změnte hráčům ty černý trenky. Vypadají v tom jako pohřebáci. Ty červené byli o 100%lepší!!! Nebo má snad černá barva symbolizovat současnou situaci Dukly?

Odpověď:
pracuje se na tom.
Tomáš Sochor 12. 8. 2006, 15:03
Dobrý Den. Pane Padělek chtěl bych se vás zeptat jak to vypadá s Tomášem Čachotským? Není náhodou zraněný, že jsem ho neviděl v sestavách na poslední dva zápasy. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Je v pořádku.
Václav Laštovka 11. 8. 2006, 11:03
Zajímal by mě Váš názor na M.Řehoře. Protože podle mě je daleko lepší Kotlík. Nechcete si tu golmanskou jedničku ještě rozmyslet !!!

Odpověď:
Soutěž formou střídavého startu rozchytá Jarda Suchan,Milan Řehoř dostává a dostane prostor a později uvidíme.
Jiří Růžička 8. 8. 2006, 12:56
Jak to vypadá s angažováním P.Kaňkovského a T. Chlubny? Na fóru se to pořád omýlá, tak bych rád věděl co je na tom pravdy?!

Odpověď:
Petr má u nás smlouvu od 1.9.2006, Tomáš zatím přemýšlí.
Petr Neubauer 6. 8. 2006, 12:26
a nevite jak dlouho chce jestě Béda Ščerban hrat hokej a na jak dlouho ma smlouvu v trebici nebo je na hostovani z jihlavy

Odpověď:
Je na hostování a má smlouvu v Třebíči.

Další stránky
123456>>