Výsledky Tipsport extraligy
SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BER CEB CHM HAV HKR KAD KOM MBL OLO OPA PIS SAR TRE UNL
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 pondělí 14.2.2005 Beroun Ústí n/L 2:2p
 
51 sobota 12.2.2005 Kadaň Havířov 2:3p
 
50 středa 9.2.2005 Opava Ml. Boleslav 2:3p
50 středa 9.2.2005 Olomouc Třebíč 3:2p
 
48 sobota 5.2.2005 Havířov Hr. Králové 3:2p
48 sobota 5.2.2005 Kadaň Třebíč 2:1p
 
47 středa 2.2.2005 Ml. Boleslav Chomutov 4:5p
 
46 pondělí 31.1.2005 Havířov Opava 3:2p
46 pondělí 31.1.2005 Kadaň Ml. Boleslav 3:3p
 
45 sobota 29.1.2005 Sareza Chomutov 4:3p
45 sobota 29.1.2005 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:2p
 
44 středa 26.1.2005 Chomutov Hr. Králové 2:2p
 
40 sobota 15.1.2005 Havířov Chomutov 3:2p
40 sobota 15.1.2005 Kadaň Olomouc 2:2p
40 sobota 15.1.2005 Třebíč Hr. Králové 4:5p
 
39 středa 12.1.2005 Písek Havířov 6:6p
39 středa 12.1.2005 Kometa Hr. Králové 4:3p
39 středa 12.1.2005 Kadaň Chomutov 5:5p
 
38 pondělí 10.1.2005 Hr. Králové Ml. Boleslav 1:1p
 
36 středa 5.1.2005 Opava Písek 2:1p
36 středa 5.1.2005 Beroun Ml. Boleslav 2:2p
 
35 středa 22.12.2004 Třebíč Kadaň 0:1p
 
34 pondělí 20.12.2004 Chomutov Ml. Boleslav 1:2p
 
33 sobota 18.12.2004 Opava Havířov 2:3p
33 sobota 18.12.2004 Písek Chomutov 3:3p
33 sobota 18.12.2004 Třebíč Ústí n/L 1:2p
 
31 pondělí 13.12.2004 Hr. Králové Chomutov 2:2p
31 pondělí 13.12.2004 Kometa Třebíč 3:2p
 
30 sobota 11.12.2004 Třebíč Ml. Boleslav 2:2p
30 sobota 11.12.2004 Kadaň Hr. Králové 2:1p
30 sobota 11.12.2004 Chomutov Opava 1:2p
 
28 sobota 4.12.2004 Kadaň Beroun 3:2p
 
26 středa 24.11.2004 Sareza Ml. Boleslav 6:5p
26 středa 24.11.2004 Opava Třebíč 3:4p
26 středa 24.11.2004 Chomutov Kadaň 2:2p
26 středa 24.11.2004 Hr. Králové Kometa 1:1p
26 středa 24.11.2004 Beroun Ústí n/L 0:0p
 
25 sobota 20.11.2004 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:3p
 
23 pondělí 15.11.2004 Ml. Boleslav Beroun 2:2p
 
22 sobota 13.11.2004 Havířov Hr. Králové 5:4p
22 sobota 13.11.2004 Beroun Písek 2:3p
22 sobota 13.11.2004 Olomouc Ml. Boleslav 5:5p
 
20 sobota 6.11.2004 Kadaň Ml. Boleslav 4:4p
 
19 středa 3.11.2004 Sareza Chomutov 4:4p
19 středa 3.11.2004 Kometa Ústí n/L 2:1p
 
17 sobota 30.10.2004 Opava Chomutov 2:2p
 
16 středa 27.10.2004 Třebíč Písek 1:1p
 
14 středa 20.10.2004 Ml. Boleslav Písek 3:4p
 
13 středa 13.10.2004 Písek Havířov 6:5p
 
12 sobota 9.10.2004 Havířov Kadaň 5:4p
 
11 středa 6.10.2004 Ml. Boleslav Opava 3:2p
11 středa 6.10.2004 Č.Budějovice Kadaň 1:2p
 
9 sobota 2.10.2004 Hr. Králové Havířov 2:1p
 
8 středa 29.9.2004 Beroun Sareza 4:3p
 
7 sobota 25.9.2004 Opava Havířov 2:2p
7 sobota 25.9.2004 Sareza Olomouc 3:3p
 
5 pondělí 20.9.2004 Ml. Boleslav Ústí n/L 2:1p
 
3 středa 15.9.2004 Sareza Ústí n/L 3:3p
 
2 sobota 11.9.2004 Kadaň Beroun 3:4p
 
1 středa 8.9.2004 Olomouc Kadaň 2:2p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
2:1pp6x
3:2pp7x
4:3pp4x
5:4pp2x
6:5pp2x
0:0pp1x
1:1pp3x
2:2pp12x
3:3pp4x
4:4pp2x
5:5pp2x
6:6pp1x
0:1pp1x
1:2pp4x
2:3pp4x
3:4pp3x
4:5pp2x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.