Výsledky Tipsport extraligy
SEZONA:2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN FRM HAV JIH KAD KOL LTM POR PRE PRO SLA SOK SUM TRE UNL VRC VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
pondělí 11.4.2022 Tábor Kadaň 4:3sn
 
51 středa 2.3.2022 Havířov Litoměřice 3:1
51 středa 2.3.2022 Benátky n/J Přerov 2:5
51 středa 2.3.2022 Prostějov Třebíč 6:4
51 středa 2.3.2022 Šumperk Vsetín 1:5
51 středa 2.3.2022 Ústí n/L Slavia 1:4
51 středa 2.3.2022 Kolín Poruba 1:3
51 středa 2.3.2022 Vrchlabí Frýdek-Místek 4:3sn
51 středa 2.3.2022 Kadaň Jihlava 0:5
 
50 pondělí 28.2.2022 Třebíč Sokolov 3:2p
50 pondělí 28.2.2022 Jihlava Šumperk 5:1
50 pondělí 28.2.2022 Litoměřice Ústí n/L 3:4sn
50 pondělí 28.2.2022 Vrchlabí Havířov 0:5
50 pondělí 28.2.2022 Slavia Prostějov 5:4sn
50 pondělí 28.2.2022 Přerov Frýdek-Místek 3:4sn
50 pondělí 28.2.2022 Vsetín Kolín 1:2
50 pondělí 28.2.2022 Poruba Benátky n/J 5:4p
 
49 sobota 26.2.2022 Šumperk Kadaň 5:0
49 sobota 26.2.2022 Ústí n/L Vrchlabí 3:2
49 sobota 26.2.2022 Havířov Přerov 0:2
49 sobota 26.2.2022 Benátky n/J Vsetín 2:8
49 sobota 26.2.2022 Kolín Jihlava 2:5
49 sobota 26.2.2022 Sokolov Slavia 7:6p
49 sobota 26.2.2022 Prostějov Litoměřice 6:8
49 sobota 26.2.2022 Frýdek-Místek Poruba 1:0
 
40 sobota 26.2.2022 Šumperk Třebíč 0:1
 
48 středa 23.2.2022 Litoměřice Sokolov 6:4
48 středa 23.2.2022 Vsetín Frýdek-Místek 3:0
48 středa 23.2.2022 Jihlava Benátky n/J 7:4
48 středa 23.2.2022 Poruba Havířov 4:2
48 středa 23.2.2022 Slavia Třebíč 2:0
48 středa 23.2.2022 Přerov Ústí n/L 5:2
48 středa 23.2.2022 Vrchlabí Prostějov 4:2
48 středa 23.2.2022 Kadaň Kolín 0:5
 
40 úterý 22.2.2022 Benátky n/J Prostějov 2:4
40 pondělí 21.2.2022 Kolín Sokolov 5:3
 
38 pondělí 21.2.2022 Jihlava Přerov 2:4
 
47 sobota 19.2.2022 Ústí n/L Poruba 4:2
47 sobota 19.2.2022 Havířov Vsetín 1:2
47 sobota 19.2.2022 Sokolov Vrchlabí 2:0
47 sobota 19.2.2022 Prostějov Přerov 4:2
47 sobota 19.2.2022 Frýdek-Místek Jihlava 5:4p
47 sobota 19.2.2022 Kolín Šumperk 1:2p
47 sobota 19.2.2022 Třebíč Litoměřice 0:1
47 sobota 19.2.2022 Benátky n/J Kadaň 5:0
 
38 čtvrtek 17.2.2022 Frýdek-Místek Sokolov 5:1
 
46 středa 16.2.2022 Kadaň Frýdek-Místek 0:5
46 středa 16.2.2022 Vsetín Ústí n/L 5:1
46 středa 16.2.2022 Poruba Prostějov 2:0
46 středa 16.2.2022 Litoměřice Slavia 0:2
46 středa 16.2.2022 Jihlava Havířov 3:2sn
46 středa 16.2.2022 Šumperk Benátky n/J 3:1
46 středa 16.2.2022 Přerov Sokolov 3:0
46 středa 16.2.2022 Vrchlabí Třebíč 5:2
 
40 pondělí 14.2.2022 Poruba Přerov 1:2p
40 pondělí 14.2.2022 Vsetín Vrchlabí 5:4sn
 
39 pondělí 14.2.2022 Sokolov Benátky n/J 1:5
39 neděle 13.2.2022 Slavia Šumperk 2:1sn
 
34 neděle 13.2.2022 Frýdek-Místek Vrchlabí 1:3
 
39 sobota 12.2.2022 Přerov Vsetín 4:1
 
38 sobota 12.2.2022 Benátky n/J Třebíč 1:3
38 sobota 12.2.2022 Šumperk Litoměřice 5:0
 
37 sobota 12.2.2022 Sokolov Havířov 4:1
 
41 pátek 11.2.2022 Prostějov Kolín 0:4
 
39 pátek 11.2.2022 Ústí n/L Havířov 4:3
 
41 středa 9.2.2022 Sokolov Šumperk 3:2
 
40 středa 9.2.2022 Jihlava Litoměřice 7:1
 
38 středa 9.2.2022 Vsetín Poruba 2:5
 
39 úterý 8.2.2022 Prostějov Frýdek-Místek 3:1
39 úterý 8.2.2022 Třebíč Kolín 1:3
39 pondělí 7.2.2022 Vrchlabí Jihlava 2:3p
 
37 neděle 6.2.2022 Prostějov Ústí n/L 4:3p
 
27 neděle 6.2.2022 Slavia Přerov 3:4p
 
45 sobota 5.2.2022 Havířov Kadaň 5:0
45 sobota 5.2.2022 Slavia Vrchlabí 3:2sn
45 sobota 5.2.2022 Ústí n/L Jihlava 5:1
45 sobota 5.2.2022 Frýdek-Místek Šumperk 3:2
45 sobota 5.2.2022 Benátky n/J Kolín 4:5
45 sobota 5.2.2022 Sokolov Poruba 4:3
45 sobota 5.2.2022 Prostějov Vsetín 4:5p
45 sobota 5.2.2022 Třebíč Přerov 2:3sn
 
28 čtvrtek 3.2.2022 Poruba Sokolov 3:1
 
44 středa 2.2.2022 Vsetín Sokolov 4:0
44 středa 2.2.2022 Litoměřice Vrchlabí 3:2
44 středa 2.2.2022 Jihlava Prostějov 4:2
44 středa 2.2.2022 Poruba Třebíč 4:5p
44 středa 2.2.2022 Kolín Frýdek-Místek 1:2
44 středa 2.2.2022 Šumperk Havířov 4:2
44 středa 2.2.2022 Přerov Slavia 2:1sn
44 středa 2.2.2022 Kadaň Ústí n/L 0:5
 
43 pondělí 31.1.2022 Litoměřice Přerov 2:5
43 pondělí 31.1.2022 Havířov Kolín 3:4
43 pondělí 31.1.2022 Třebíč Vsetín 3:0
43 pondělí 31.1.2022 Frýdek-Místek Benátky n/J 7:3
43 pondělí 31.1.2022 Ústí n/L Šumperk 2:1p
43 pondělí 31.1.2022 Slavia Poruba 4:5p
43 pondělí 31.1.2022 Prostějov Kadaň 5:0
 
42 sobota 29.1.2022 Poruba Litoměřice 1:4
42 sobota 29.1.2022 Vsetín Slavia 5:2
42 sobota 29.1.2022 Kolín Ústí n/L 3:4
42 sobota 29.1.2022 Benátky n/J Havířov 5:2
42 sobota 29.1.2022 Šumperk Prostějov 4:3sn
42 sobota 29.1.2022 Přerov Vrchlabí 1:2sn
42 sobota 29.1.2022 Jihlava Třebíč 0:3
42 sobota 29.1.2022 Kadaň Sokolov 0:5
 
41 čtvrtek 27.1.2022 Vrchlabí Poruba 4:3
41 středa 26.1.2022 Třebíč Kadaň 5:0
41 středa 26.1.2022 Litoměřice Vsetín 1:3
41 středa 26.1.2022 Havířov Frýdek-Místek 3:4p
41 středa 26.1.2022 Ústí n/L Benátky n/J 3:4
41 středa 26.1.2022 Slavia Jihlava 2:3
 
28 středa 26.1.2022 Přerov Třebíč 1:2p
 
40 sobota 22.1.2022 Kadaň Slavia 0:5
 
39 středa 19.1.2022 Litoměřice Kadaň 5:0
 
38 pondělí 17.1.2022 Havířov Prostějov 2:5
38 pondělí 17.1.2022 Kolín Slavia 5:1
38 pondělí 17.1.2022 Kadaň Vrchlabí 0:5
 
37 sobota 15.1.2022 Přerov Kadaň 5:0
37 sobota 15.1.2022 Slavia Benátky n/J 4:2
37 sobota 15.1.2022 Poruba Jihlava 4:3sn
37 sobota 15.1.2022 Litoměřice Kolín 4:1
37 sobota 15.1.2022 Vrchlabí Šumperk 3:4p
37 sobota 15.1.2022 Třebíč Frýdek-Místek 1:4
 
36 středa 12.1.2022 Benátky n/J Litoměřice 2:4
36 středa 12.1.2022 Havířov Třebíč 4:1
36 středa 12.1.2022 Jihlava Vsetín 6:4
36 středa 12.1.2022 Kadaň Poruba 0:5
36 středa 12.1.2022 Ústí n/L Sokolov 2:3p
36 středa 12.1.2022 Frýdek-Místek Slavia 3:1
36 středa 12.1.2022 Šumperk Přerov 2:1
36 středa 12.1.2022 Kolín Vrchlabí 5:4
 
35 sobota 8.1.2022 Slavia Havířov 4:2
35 sobota 8.1.2022 Poruba Šumperk 6:4
35 sobota 8.1.2022 Litoměřice Frýdek-Místek 5:2
35 sobota 8.1.2022 Vrchlabí Benátky n/J 3:1
35 sobota 8.1.2022 Přerov Kolín 1:2
35 sobota 8.1.2022 Sokolov Prostějov 5:4
35 sobota 8.1.2022 Třebíč Ústí n/L 2:3
35 sobota 8.1.2022 Vsetín Kadaň 5:0
 
43 středa 5.1.2022 Sokolov Jihlava 4:0
 
34 středa 5.1.2022 Jihlava Kadaň 5:0
34 středa 5.1.2022 Vsetín Šumperk 1:4
34 středa 5.1.2022 Litoměřice Havířov 6:1
34 středa 5.1.2022 Poruba Kolín 3:0
34 středa 5.1.2022 Třebíč Prostějov 3:0
34 středa 5.1.2022 Slavia Ústí n/L 4:2
34 středa 5.1.2022 Přerov Benátky n/J 2:0
 
33 pondělí 3.1.2022 Benátky n/J Poruba 1:4
33 pondělí 3.1.2022 Havířov Vrchlabí 1:2sn
33 pondělí 3.1.2022 Kolín Vsetín 3:5
33 pondělí 3.1.2022 Sokolov Třebíč 2:3
33 pondělí 3.1.2022 Šumperk Jihlava 3:4
33 pondělí 3.1.2022 Ústí n/L Litoměřice 2:7
33 pondělí 3.1.2022 Frýdek-Místek Přerov 1:6
33 pondělí 3.1.2022 Prostějov Slavia 3:4p
 
32 středa 29.12.2021 Jihlava Kolín 3:2
32 středa 29.12.2021 Vsetín Benátky n/J 3:1
32 středa 29.12.2021 Litoměřice Prostějov 5:3
32 středa 29.12.2021 Poruba Frýdek-Místek 3:4p
32 středa 29.12.2021 Vrchlabí Ústí n/L 3:4
32 středa 29.12.2021 Slavia Sokolov 3:5
32 středa 29.12.2021 Kadaň Šumperk 0:5
 
31 pondělí 27.12.2021 Frýdek-Místek Vsetín 4:2
31 pondělí 27.12.2021 Benátky n/J Jihlava 4:2
31 pondělí 27.12.2021 Havířov Poruba 0:7
31 pondělí 27.12.2021 Ústí n/L Přerov 4:2
31 pondělí 27.12.2021 Sokolov Litoměřice 2:4
31 pondělí 27.12.2021 Prostějov Vrchlabí 2:0
31 pondělí 27.12.2021 Třebíč Slavia 0:3
31 pondělí 27.12.2021 Kolín Kadaň 5:0
 
30 středa 22.12.2021 Kadaň Benátky n/J 0:5
30 středa 22.12.2021 Vsetín Havířov 4:1
30 středa 22.12.2021 Jihlava Frýdek-Místek 4:1
30 středa 22.12.2021 Litoměřice Třebíč 2:1
30 středa 22.12.2021 Poruba Ústí n/L 3:2p
30 středa 22.12.2021 Šumperk Kolín 0:2
30 středa 22.12.2021 Vrchlabí Sokolov 4:3
30 středa 22.12.2021 Přerov Prostějov 4:6
 
29 pondělí 20.12.2021 Frýdek-Místek Kadaň 5:0
29 pondělí 20.12.2021 Benátky n/J Šumperk 5:1
29 pondělí 20.12.2021 Havířov Jihlava 5:6
29 pondělí 20.12.2021 Třebíč Vrchlabí 3:4sn
29 pondělí 20.12.2021 Sokolov Přerov 1:3
29 pondělí 20.12.2021 Prostějov Poruba 2:1
29 neděle 19.12.2021 Ústí n/L Vsetín 3:2
 
23 sobota 18.12.2021 Vrchlabí Vsetín 4:5
 
32 pátek 17.12.2021 Přerov Havířov 0:2
 
28 neděle 12.12.2021 Vrchlabí Slavia 0:2
28 sobota 11.12.2021 Kadaň Havířov 0:5
28 sobota 11.12.2021 Kolín Benátky n/J 8:4
28 sobota 11.12.2021 Šumperk Frýdek-Místek 6:3
28 sobota 11.12.2021 Vsetín Prostějov 6:3
28 sobota 11.12.2021 Jihlava Ústí n/L 4:0
 
27 středa 8.12.2021 Havířov Šumperk 1:4
27 středa 8.12.2021 Třebíč Poruba 3:1
27 středa 8.12.2021 Ústí n/L Kadaň 5:0
27 středa 8.12.2021 Sokolov Vsetín 1:4
27 středa 8.12.2021 Prostějov Jihlava 5:6
27 úterý 7.12.2021 Vrchlabí Litoměřice 1:3
27 neděle 5.12.2021 Kolín Frýdek-Místek 4:3
 
26 sobota 4.12.2021 Poruba Slavia 5:4
26 sobota 4.12.2021 Přerov Litoměřice 1:2
26 sobota 4.12.2021 Vsetín Třebíč 4:1
26 sobota 4.12.2021 Benátky n/J Frýdek-Místek 1:3
26 sobota 4.12.2021 Kolín Havířov 5:2
26 sobota 4.12.2021 Šumperk Ústí n/L 6:2
26 sobota 4.12.2021 Jihlava Sokolov 2:5
26 sobota 4.12.2021 Kadaň Prostějov 0:5
 
25 středa 1.12.2021 Sokolov Kadaň 5:0
25 středa 1.12.2021 Havířov Benátky n/J 2:4
25 středa 1.12.2021 Třebíč Jihlava 2:1
25 středa 1.12.2021 Litoměřice Poruba 4:3sn
25 středa 1.12.2021 Slavia Vsetín 1:2
25 středa 1.12.2021 Ústí n/L Kolín 2:3p
25 středa 1.12.2021 Vrchlabí Přerov 5:0
25 středa 1.12.2021 Prostějov Šumperk 3:2sn
 
29 pondělí 29.11.2021 Slavia Litoměřice 1:6
 
24 sobota 27.11.2021 Poruba Vrchlabí 4:5p
24 sobota 27.11.2021 Benátky n/J Ústí n/L 1:2
24 sobota 27.11.2021 Frýdek-Místek Havířov 4:0
24 sobota 27.11.2021 Kolín Prostějov 4:2
24 sobota 27.11.2021 Šumperk Sokolov 3:5
24 sobota 27.11.2021 Vsetín Litoměřice 4:5sn
24 sobota 27.11.2021 Jihlava Slavia 4:5
24 sobota 27.11.2021 Kadaň Třebíč 0:5
 
23 středa 24.11.2021 Slavia Kadaň 5:0
23 středa 24.11.2021 Litoměřice Jihlava 5:1
23 středa 24.11.2021 Sokolov Kolín 5:1
23 středa 24.11.2021 Třebíč Šumperk 4:3sn
23 středa 24.11.2021 Přerov Poruba 2:0
23 středa 24.11.2021 Prostějov Benátky n/J 3:1
 
40 neděle 21.11.2021 Frýdek-Místek Ústí n/L 3:4sn
 
22 sobota 20.11.2021 Frýdek-Místek Prostějov 5:2
22 sobota 20.11.2021 Kolín Třebíč 1:2
22 sobota 20.11.2021 Šumperk Slavia 3:4
22 sobota 20.11.2021 Havířov Ústí n/L 2:3p
22 sobota 20.11.2021 Benátky n/J Sokolov 3:4p
22 sobota 20.11.2021 Vsetín Přerov 5:3
22 sobota 20.11.2021 Jihlava Vrchlabí 9:2
22 sobota 20.11.2021 Kadaň Litoměřice 0:5
 
21 středa 17.11.2021 Vrchlabí Kadaň 5:0
21 středa 17.11.2021 Slavia Kolín 4:0
21 středa 17.11.2021 Litoměřice Šumperk 5:3
21 středa 17.11.2021 Třebíč Benátky n/J 5:0
21 středa 17.11.2021 Poruba Vsetín 2:0
21 středa 17.11.2021 Sokolov Frýdek-Místek 3:0
21 středa 17.11.2021 Prostějov Havířov 3:2
21 středa 17.11.2021 Přerov Jihlava 1:2
 
20 pondělí 15.11.2021 Benátky n/J Slavia 3:1
20 pondělí 15.11.2021 Jihlava Poruba 4:2
20 pondělí 15.11.2021 Havířov Sokolov 1:3
20 pondělí 15.11.2021 Ústí n/L Prostějov 2:5
20 pondělí 15.11.2021 Šumperk Vrchlabí 5:1
20 pondělí 15.11.2021 Kolín Litoměřice 6:1
20 pondělí 15.11.2021 Frýdek-Místek Třebíč 2:3sn
20 pondělí 15.11.2021 Kadaň Přerov 0:5
 
23 neděle 7.11.2021 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:5
 
19 sobota 6.11.2021 Slavia Frýdek-Místek 2:1sn
19 sobota 6.11.2021 Sokolov Ústí n/L 8:2
19 sobota 6.11.2021 Litoměřice Benátky n/J 5:2
19 sobota 6.11.2021 Poruba Kadaň 6:1
19 sobota 6.11.2021 Vsetín Jihlava 4:2
19 sobota 6.11.2021 Přerov Šumperk 4:3p
19 sobota 6.11.2021 Vrchlabí Kolín 4:3
19 sobota 6.11.2021 Třebíč Havířov 1:2p
 
18 středa 3.11.2021 Benátky n/J Vrchlabí 2:3p
18 středa 3.11.2021 Havířov Slavia 2:4
18 středa 3.11.2021 Kadaň Vsetín 1:6
18 středa 3.11.2021 Ústí n/L Třebíč 4:3
18 středa 3.11.2021 Kolín Přerov 0:7
18 středa 3.11.2021 Prostějov Sokolov 3:4p
18 středa 3.11.2021 Šumperk Poruba 6:5p
18 neděle 31.10.2021 Frýdek-Místek Litoměřice 4:3
 
17 sobota 30.10.2021 Prostějov Třebíč 1:2
17 sobota 30.10.2021 Ústí n/L Slavia 3:4p
17 sobota 30.10.2021 Havířov Litoměřice 1:3
17 sobota 30.10.2021 Frýdek-Místek Vrchlabí 1:5
17 sobota 30.10.2021 Benátky n/J Přerov 3:0
17 sobota 30.10.2021 Šumperk Vsetín 2:7
17 sobota 30.10.2021 Kadaň Jihlava 2:5
17 sobota 30.10.2021 Kolín Poruba 2:1
 
16 středa 27.10.2021 Slavia Prostějov 4:1
16 středa 27.10.2021 Vsetín Kolín 7:1
16 středa 27.10.2021 Třebíč Sokolov 3:2
16 středa 27.10.2021 Litoměřice Ústí n/L 4:3
16 středa 27.10.2021 Poruba Benátky n/J 3:1
16 středa 27.10.2021 Vrchlabí Havířov 2:0
16 středa 27.10.2021 Přerov Frýdek-Místek 5:2
16 středa 27.10.2021 Jihlava Šumperk 6:5sn
 
15 pondělí 25.10.2021 Benátky n/J Vsetín 2:4
15 pondělí 25.10.2021 Havířov Přerov 3:2p
15 pondělí 25.10.2021 Šumperk Kadaň 5:0
15 pondělí 25.10.2021 Frýdek-Místek Poruba 2:5
15 pondělí 25.10.2021 Prostějov Litoměřice 4:2
15 pondělí 25.10.2021 Kolín Jihlava 3:7
15 pondělí 25.10.2021 Ústí n/L Vrchlabí 3:4sn
15 pondělí 25.10.2021 Sokolov Slavia 3:4sn
 
14 sobota 23.10.2021 Kadaň Kolín 1:2
14 sobota 23.10.2021 Slavia Třebíč 2:3
14 sobota 23.10.2021 Vsetín Frýdek-Místek 1:5
14 sobota 23.10.2021 Vrchlabí Prostějov 2:6
14 sobota 23.10.2021 Litoměřice Sokolov 4:5
14 sobota 23.10.2021 Přerov Ústí n/L 2:1p
14 sobota 23.10.2021 Poruba Havířov 5:4sn
14 sobota 23.10.2021 Jihlava Benátky n/J 4:2
 
13 středa 20.10.2021 Benátky n/J Kadaň 4:1
13 středa 20.10.2021 Havířov Vsetín 1:4
13 středa 20.10.2021 Třebíč Litoměřice 6:4
13 středa 20.10.2021 Ústí n/L Poruba 5:2
13 středa 20.10.2021 Frýdek-Místek Jihlava 2:5
13 středa 20.10.2021 Sokolov Vrchlabí 4:1
13 středa 20.10.2021 Kolín Šumperk 5:2
13 středa 20.10.2021 Prostějov Přerov 3:7
 
11 pondělí 18.10.2021 Frýdek-Místek Šumperk 6:5
 
12 sobota 16.10.2021 Šumperk Benátky n/J 4:5
12 sobota 16.10.2021 Přerov Sokolov 4:2
12 sobota 16.10.2021 Kadaň Frýdek-Místek 1:8
12 sobota 16.10.2021 Vrchlabí Třebíč 4:2
12 sobota 16.10.2021 Poruba Prostějov 1:5
12 sobota 16.10.2021 Litoměřice Slavia 4:3
12 sobota 16.10.2021 Vsetín Ústí n/L 3:4sn
12 sobota 16.10.2021 Jihlava Havířov 3:5
 
11 středa 13.10.2021 Benátky n/J Kolín 3:0
11 středa 13.10.2021 Havířov Kadaň 4:0
11 středa 13.10.2021 Třebíč Přerov 3:0
11 středa 13.10.2021 Ústí n/L Jihlava 0:4
11 středa 13.10.2021 Prostějov Vsetín 1:3
11 středa 13.10.2021 Sokolov Poruba 4:0
11 středa 13.10.2021 Slavia Vrchlabí 2:3
 
10 pondělí 11.10.2021 Vsetín Sokolov 3:1
10 pondělí 11.10.2021 Šumperk Havířov 2:1
10 pondělí 11.10.2021 Kadaň Ústí n/L 2:4
10 pondělí 11.10.2021 Poruba Třebíč 1:2sn
10 pondělí 11.10.2021 Přerov Slavia 5:3
10 pondělí 11.10.2021 Vrchlabí Litoměřice 1:3
10 pondělí 11.10.2021 Jihlava Prostějov 1:4
10 neděle 10.10.2021 Frýdek-Místek Kolín 2:3sn
 
9 sobota 9.10.2021 Ústí n/L Šumperk 1:2
9 sobota 9.10.2021 Litoměřice Přerov 5:2
9 sobota 9.10.2021 Slavia Poruba 1:5
9 sobota 9.10.2021 Sokolov Jihlava 1:3
9 sobota 9.10.2021 Havířov Kolín 2:3p
9 sobota 9.10.2021 Frýdek-Místek Benátky n/J 1:2
9 sobota 9.10.2021 Třebíč Vsetín 5:3
9 sobota 9.10.2021 Prostějov Kadaň 6:2
 
8 středa 6.10.2021 Benátky n/J Havířov 1:3
8 středa 6.10.2021 Vsetín Slavia 5:0
8 středa 6.10.2021 Kadaň Sokolov 3:4
8 středa 6.10.2021 Kolín Ústí n/L 5:1
8 středa 6.10.2021 Poruba Litoměřice 2:3
8 středa 6.10.2021 Přerov Vrchlabí 3:1
8 středa 6.10.2021 Jihlava Třebíč 4:5sn
8 středa 6.10.2021 Šumperk Prostějov 3:4sn
 
7 sobota 2.10.2021 Ústí n/L Benátky n/J 1:4
7 sobota 2.10.2021 Havířov Frýdek-Místek 2:3
7 sobota 2.10.2021 Sokolov Šumperk 2:5
7 sobota 2.10.2021 Litoměřice Vsetín 3:2
7 sobota 2.10.2021 Vrchlabí Poruba 4:3
7 sobota 2.10.2021 Třebíč Kadaň 5:1
7 sobota 2.10.2021 Slavia Jihlava 3:7
7 sobota 2.10.2021 Prostějov Kolín 4:2
 
6 středa 29.9.2021 Vsetín Vrchlabí 4:2
6 středa 29.9.2021 Jihlava Litoměřice 3:5
6 středa 29.9.2021 Kadaň Slavia 1:6
6 středa 29.9.2021 Benátky n/J Prostějov 1:4
6 středa 29.9.2021 Frýdek-Místek Ústí n/L 3:4p
6 středa 29.9.2021 Kolín Sokolov 2:3p
6 středa 29.9.2021 Šumperk Třebíč 2:3
6 středa 29.9.2021 Poruba Přerov 6:5p
 
5 sobota 25.9.2021 Ústí n/L Havířov 4:3
5 sobota 25.9.2021 Litoměřice Kadaň 5:2
5 sobota 25.9.2021 Sokolov Benátky n/J 4:1
5 sobota 25.9.2021 Slavia Šumperk 5:4
5 sobota 25.9.2021 Vrchlabí Jihlava 1:2sn
5 sobota 25.9.2021 Přerov Vsetín 4:3sn
5 sobota 25.9.2021 Třebíč Kolín 4:1
5 sobota 25.9.2021 Prostějov Frýdek-Místek 4:5
 
4 středa 22.9.2021 Havířov Prostějov 3:4
4 středa 22.9.2021 Benátky n/J Třebíč 2:3
4 středa 22.9.2021 Jihlava Přerov 3:1
4 středa 22.9.2021 Vsetín Poruba 6:0
4 středa 22.9.2021 Frýdek-Místek Sokolov 1:4
4 středa 22.9.2021 Kadaň Vrchlabí 2:4
4 středa 22.9.2021 Šumperk Litoměřice 4:3p
4 středa 22.9.2021 Kolín Slavia 4:3
 
1 neděle 19.9.2021 Vsetín Kadaň 7:3
 
3 sobota 18.9.2021 Přerov Kadaň 5:2
3 sobota 18.9.2021 Poruba Jihlava 4:2
3 sobota 18.9.2021 Litoměřice Kolín 5:4
3 sobota 18.9.2021 Sokolov Havířov 2:3p
3 sobota 18.9.2021 Slavia Benátky n/J 4:2
3 sobota 18.9.2021 Vrchlabí Šumperk 3:2sn
3 sobota 18.9.2021 Třebíč Frýdek-Místek 4:2
3 sobota 18.9.2021 Prostějov Ústí n/L 0:3
 
2 středa 15.9.2021 Benátky n/J Litoměřice 1:3
2 středa 15.9.2021 Jihlava Vsetín 3:0
2 středa 15.9.2021 Havířov Třebíč 0:4
2 středa 15.9.2021 Šumperk Přerov 2:1
2 středa 15.9.2021 Kadaň Poruba 1:3
2 středa 15.9.2021 Frýdek-Místek Slavia 3:5
2 středa 15.9.2021 Ústí n/L Sokolov 3:4
2 středa 15.9.2021 Kolín Vrchlabí 4:5sn
 
1 sobota 11.9.2021 Sokolov Prostějov 0:5
1 sobota 11.9.2021 Přerov Kolín 4:0
1 sobota 11.9.2021 Vrchlabí Benátky n/J 2:0
1 sobota 11.9.2021 Litoměřice Frýdek-Místek 4:3p
1 sobota 11.9.2021 Poruba Šumperk 2:3sn
1 sobota 11.9.2021 Slavia Havířov 10:4
1 sobota 11.9.2021 Třebíč Ústí n/L 5:2

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:09x
2:17x
2:1pp2x
2:1sn3x
3:010x
3:114x
3:29x
3:2pp3x
3:2sn4x
4:08x
4:112x
4:224x
4:313x
4:3pp4x
4:3sn7x
5:020x
5:111x
5:215x
5:36x
5:45x
5:4pp2x
5:4sn3x
6:01x
6:13x
6:22x
6:32x
6:45x
6:51x
6:5pp2x
6:5sn1x
7:12x
7:32x
7:41x
7:6pp1x
8:21x
8:41x
9:21x
10:41x
0:12x
0:25x
0:33x
0:43x
0:517x
0:72x
1:213x
1:2pp4x
1:2sn4x
1:316x
1:412x
1:56x
1:64x
1:81x
2:39x
2:3pp8x
2:3sn4x
2:49x
2:511x
2:61x
2:72x
2:81x
3:49x
3:4pp9x
3:4sn8x
3:56x
3:73x
4:57x
4:5pp4x
4:5sn3x
4:61x
5:62x
6:81x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.