17.10.2010 13:00, Extraliga staršího dorostu - 15. kolo

Ďuriš - Kubis, Černín, Hawlík, Zuzaník, Cháňa, Cabák, Bail, Klok - Sysala, Blahuta, Tomi, Holý, Kovář, Kysučan, Plášek, Hudeček, Zdráhal, Máj, Klečka, Celner
3

Krejčík - Čurilla, Kříž, Dobrovolný, Kohout, Tobola, Zadražil, Ščerban, Hošek - Březka, Lupač, Střecha - Vantuch, Vlček, Gregar - Štěpán, Štěrba, Svobodník - Vítek
2
Branky a nahrávky: 7. Plášek (Tomi), 29. Blahuta (Hudeček, Zdráhal), 35. Tomi (Celner) - 20. Dobrovolný (Zadražil), 54. Gregar (Vantuch, Vlček). Rozhodčí: Fiedler - Dočkal, Laczko. Vyloučení: 9:7. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 34:21. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.

Vítkovice se ujaly vedení na začátku sedmé minuty, kdy využily přesilovku pěti proti třem. Dukla srovnala skóre půl minuty před první sirénou. Ve stejné početní výhodě pálil přesně David Dobrovolný - 1:1.

V druhé části hry mířili přesně pouze hráči severomoravského celku. A to hned dvakrát. Na dostřel se dostala Dukla v 54. minutě, kdy na 2:3 z pohledu Jihlavy snižoval Martin Gregar.

Luboš Sláma (trenér Jihlavy): "Začátek utkání byl plný faulů. My jsem během chvíle obdrželi dvanáct trestných minut. Soupeř využil přesilovku pět na tři, to samé se podařilo i nám. Druhá třetina nám ale nevyšla, po dvou individuálních chybách jsme dovolili soupeři skórovat. Moc jsme chtěli bodovat. Když jsme snížili na 2:3, zkusili jsme power-play, bohužel bez úspěchu. Byl to ale odmakaný zápas, kluci bojovali, podali dobrý výkon a já nemám, co bych jim vytknul."