(1:1, 0:2, 2:0 - 0:1)

01.11.2010 / Zdeněk Drla

01.11.2010 13:00, Extraliga staršího dorostu - 21. kolo

HC Oceláři Třinec

Němec - Štencel, Jonáš, Běhal, Repe, Blahuta, Valíček, Ohera, Slovák, Chvostek, Faksa, Jaroš, Vrabel, Samek, Matuš, Malyjurek, Pargáč, Matěj
3

Hlávka - Peroutka, Dobrovolný, Kříž, Hošek, Tobola, Ščerban, Vítek - Svobodník, Štěpán, Brabec - Vantuch, Vlček, Gregar - Střecha, Mandát, Kovářů - Březka, Lupač, Štěrba
4
Branky a nahrávky: 14. Štencel (Matuš, Faksa), 46. Repe (Faksa), 51. Jaroš (Faksa) - 2. Tobola (Gregar, Dobrovolný), 29. Kovářů (Střecha, Hošek), 37. Lupač (Tobola, Březka), 63. Střecha (Peroutka). Rozhodčí: Šeděnka - Vengřín, Záviský. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 64. Střely na branku: 35:17. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4.

Luboš Sláma (trenér Jihlavy): V první třetině byl Třinec lepší, ke konci první dvacetiminutovky jsme ale dostali na 1:1. Ve druhé třetině jsme hráli dobře, většinu času před jejich brankou, dali jsme pěkné góly. Ve třetí třetině jsme dostali takový nešťastný gól od modré a soupeř následně srovnal. Prodloužení bylo o tom, ke komu se přikloní štěstí. Chtěl bych klukům poděkovat za předvedený výkon na ledě. Všichni odmakali celý zápas, hráli zodpovědně. Když budeme takhle hrát i v dalších zápasech, můžeme porazit kohokoliv.

Roman Cienciala (trenér Třince): Do zápasu jsme nastoupili zodpovědně, kluci hráli na maximální obrátky, vytvořili jsme si tlak, ale chybělo nám štěstí v koncovce. Prohrávali jsme 3:1, pak jsme dokázali vyrovnat, ale v prodloužení po třech našich hrubkách jsme přišli o prémiový bod.