19.11.2010 18:00, NOEN Extraliga juniorů - 19. kolo

Meravý (21. Dlouhý) - Příhoda, Poletín, Hrouda, Jaškin, Jeník, Hellar, Cikánek, Okuliar, Barák, Mavrojanidis, Warneke, Slavíček, KOubek, Krejčí, Wszolek, Semrád, Vogel, Klhůfek
3

Rittich - Kolda, Martínek, Hlaveš, Cirhan, Jaroš, Štastný - Kuřítko, Polcar, Vysloužil, Kasalý, Mikeš, Pometlo, Prokš, Zídek, Brychta
7
Branky a nahrávky: 26. Mavrojanidis (Jaškin, Slavíček), 43. Slavíček (Mavrojanidis, Klhůfek), 55. Mavrojandis (Klhůfek) - 3. Polcar (Martínek), 3. Kuřítko (Pometlo), 12. Kuřítko (Pometlo), 16. Zídek (Brychta), 28. Kasalý (Pometlo, Kuřítko), 31. Vysloužil (Polcar, Pometlo), 60. Kasalý (Pometlo, Kuřítko). Rozhodčí: Pešina - Dančišin, Matějček. Vyloučení: 8:11, navíc Slavíček (SLA) 10 min. OT, Jaškin (SLA) 5 + do konce utkání. Využití: 1:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 190. Střely na branku: 36:33. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6, 3:6, 3:7.

O pořádný šok pro domácí se postarali Michael Polcar a Martin Kuřítko, kteří skórovali ve třetí minutě v rozmezí 36 vteřin. V prvním případě využili svěřenci trenéra Petra Svobody přesilovou hru. Jihlavští mladíci přidali do konce první části ještě dva góly. To se znovu trefil Martin Kuřítko a v 16. minutě přidal čtvrtý gól červenožlutých ve vlastním oslabení po hrubé chybě slávistické obrany Štěpán Zídek 0:4.

V druhé části hry zvýšili hostující hráči až na pro Pražany hrozivých 6:1. Přesně mířili Filip Kasalý v osmadvacáté a Martin Vysloužil v jedenatřicáté minutě.

Ve třetí třetině domácí dvakrát korigovali nepříznivý stav. Nejdříve využil přesilovou hru Bohumil Slavíček - to bylo v době, kdy si druhou polovinu trestu (2+2) za vysokou hůl odpykával jihlavský kapitán Martin Vysloužil. Na rozdíl tří branek snižoval Georg Mavrojanidis - 3:6.

Výsledku dal konečnou podobu pět vteřin před koncem základní hrací doby svým druhým gólem v zápase Filip Kasalý - 3:7.