11.08.2010 17:00, Přípravné zápasy staršího dorostu - 0. kolo

Hlávka (30. Šlapáček) - Tobola, Ščerban, Březka, Peroutka, Hošek, Dobrovolný, Čurila, Kohout - Kříž, Pilař, Mandát, Štěpán, Šabatka, Brabec, Střecha, Štěrba, Lupač, Vítek, Kovářů, Donutil
5

Banes Motor České Budějovice

Podskalský (32. Havlátko) - Škopek, Kypta, Pařízek, Ťoupal, Prokop, Piegl, Susko, Kutiš, Krcho, Trummer, Bárta, Mareš, Beneš, Rob, Hájek, Švec, Salák, Chalupský, Bílek, Pich
2
Branky a nahrávky: 20. Brabec (Peroutka), 22. Střecha (Brabec), 25. Tobola, 35. Střecha (Vítek), 45. Brabec (Střecha) - 8. Hájek (Salák), 12. Beneš (Rob). Rozhodčí: Paulík, Rittich, Vokurka. Vyloučení: 6:4. Využití: 3:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:2, 5:2.

Jan Trumer, České Budějovice: Přijeli jsme se čtyřmi pětkami, do hry jsme vždy pustili jenom tři. První třetinu jsme začali dobře. Dali jsme dva šťastné góly bez důrazu. Plnili jsme si, co jsme měli. Ve druhé třetině na nás Jihlava nastoupila. Začali nás napadat. Naši hráči s tím měli problémy, což se projevilo v brankovém přídělu. Po většinu času, hlavně v závěru, byla Jihlava důraznější, hrála do těla a to se také podepsalo na výsledku.

Luboš Sláma, Jihlava: Já jsem spokojený. Ve druhé a třetí třetině jsme bruslili. Začali jsme být lepší v soupeřově třetině. Kluci puky vyloženě dobíhali. Zápas nám zase ukázal některé chyby, kterých se dopouštíme. Budějovice jako extraligový tým byly dobrým soupeřem. Naši kluci plní to, co po nich chceme, a to vidím jako pozitivum.