21.08.2010, Přípravné zápasy mladšího dorostu - 0. kolo

4

Svoboda (Vacek) - Brussmann, Ćermák, Szathmáry, Půža, Cívka, Port, Kochánek - Mandát, Musil, Jícha - Pazourek, Kašpar, Severa - Kuchyňa, Beran, Mahút - Klaus, Hubert, Hotař - Kittler
2
Branky Jihlavy: Pazourek, Severa.

Druhý zápas s domácím týmem přinesl opět svižný hokej. Branky v první části hry padaly hned na začátku, kdy se prosadily oba týmy. Na konci 2. minuty mířil přesně ve žlutém dresu Pazourek po přihrávce Kašpara a Dukla vedla 1:0. Energie odpověděla o necelé dvě minuty později.

Druhá část byla poznamenána častými vyloučeními na obou stranách, Dukla se 63 vteřin bránila dvojnásobnému oslabení. Druhá branka Karlových Varů skončila za zády Davida Vacka až ve 34. minutě při signalizovaném vyloučení jihlavského hráče. Třetí pak v 37. minutě. Jihlava snížila půldruhé minuty před koncem z hole Severy. Při power-play na samém konci utkání vstřelily Karlovy Vary čtvrtou branku.