05.02.2011 12:00, NOEN Extraliga juniorů - 50. kolo

Rittich - Randa, Šťastný, Kolda, Tobola, Dobrovolný, Martínek - Malec, Mikeš, Kuřítko - Prokš, Zídek, Brychta - Pěška, Matějka, Brabec
0

HC Škoda Plzeň

Mazanec - Sullman, Ruprecht, Ružička, Špaček, Hucl, Šimandl, Blumentrit - Němec, Pejchar, Baxa - Vizinger, Hájek, Pacanda - Pašek, Váchal, Faschingbauer - Sedláček, Mainer, Bernad - Hošťálek
2
Branky a nahrávky: 44. Sullman (Hájek), 60. Baxa. Rozhodčí: Blecha - Guth, Rittich. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 25:33. Průběh utkání: 0:2.

Radek Kampf (trenér Plzně): My jsme tři zápasy v řadě nevyhráli. Máme sestavu takovou všelijakou. Jsme rádi, že jsme ubránili hlavně ve druhé třetině přesilovky domácích. Ve třetí třetině se nám podařilo dát gól, druhý jsme přidali v power-play. za toto vítězství jsem rádi.

Petr Svoboda (trenér Jihlavy): Dnes rozhodla jediná chyba, kterou jsme udělali bohužel my. Poté nám nevyšlo power-play. Klukům nemůžu upřít snahu, bojovnost a nasazení, ale těch hokejových věcí tam moc nebylo. Vyložené šance jsme nedali.